Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve KaraMelek tarafından 2 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. KaraMelek Well-Known Member


  Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır
  Çıt Çıt Sipariş‘inizi verdiniz ve çıt çıt setlerinizi kullanmaya başladınız. Çıt Çıt saçlar sigara dumanı, kirli hava saç spreyi gibi dış etkenlerden dolayı kirleneceklerdir. Çıt çıt saçlarınızı yıkarken normal saçlarınız yıkadığınız gibi çitileyerek ve saçınız karıştırarak asla yıkamayın.

  Çıt Çıt saçları bir askıya asarak yada elinizde çıt çıt dikili olan yerlerinden tutarak ılık su ve şampuan dolu bir kabın içerisine daldırıp çekin ve bunu birkaç kez tekrarlarken elinizle sacın çıt çıt bölümünden aşağıya kadar sıvazlayarak şampuanı saçın içine işlemesini sağlayın. Bu işlemi 2 kez uyguladıktan sonra çıt çıt dikili olan bölümden tutarak duşun altında durulayın ve saç bakım kremi ile hazırladığını ikinci bir kapta aynı işlemi tekrar edin ve suyunu süzmeden geniş dişli bir tarak yardımı ile çıt çıt saçları tarayınız ve bir askıya asarak kurumaya bırakınız.

  Eğer aceleniz varsa çıt çıt saçları kurutmak için çıt çıt dikili olan yerlerden tutarak fön makinesi ile yukarıdan aşağıya doğru kurutun.
   


Sayfayı Paylaş