Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Cinsel Gücü Artıran Bitkiler
  Cinsen gücü arttıran bitkiler, yiyecekler ve şifalı bitkilerle yapacağınız karışımlar sayesinde cinsel gücünüzü arttırabileceksiniz. Cinsel isteksizlik hemen, hemen bir çok insanın genel olarak bir süre sonra cinsel sorunları haline gelmektedir. Dolayısıyla buda kadın erkek ilişkisine olumsuz olarak yansımaktadır.

  Anasonun cinsel isteksizliğe çok faydası vardır. Yaklaşık olarak 30 gram anasonu 10 gram sinemaki ile 2000 ml suda 20 dakika kaynattıktan sonra bu yapılan karışımı her sabah ve akşam birer bardak olarak için. Bunun dışında ısırgan otunun bir çok hastalığa faydası olduğunu son yıllarda gerek medya, gerek televizyonlarda görüyoruz. Isırgan otu ile cinsel isteksizliğinize son verin. Isırgan tohumlarını toz galine getirin. 10 gram ısırgan tohumu bu bitkisel formül için yeterli olacaktır. Daha sonra bunu süt ile birlikte karıştırarak her sabah ve akşam birer bardak tüketebilirsiniz.

  Kuruyemiş diyarından cevizin cinselliğe çok faydası vardır. Bal ile tüketmenizde yarar vardır. Keten tohumu yine karar biber ile beraber balla macun yapıldıktan sonra yenebilir. Bu bitkisel formülleri uygulayarak cinsel arzularınızı ön plana taşıyabilirsiniz. Bir bardak suya yaklaşık olarak 15 gram keçi boynuzunun meyvesi konulduktan sonra 15 dakika kaynatın daha sonra bunu sabah ve akşamları birer bardak için. Bu bitkisel formüllerin dışında cinsel gücünüzü arttıran şifalı bitkiler konusunu ziyaret etmenizi öneririz. Size uygun bitkisel formülü ve evinizdeki malzemelere göre en uygun olanı seçebilirsiniz. Unutmayın cinsel isteksizlik, bir sağlık problemidir.
   


Sayfayı Paylaş