cın cagırma duası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 24 Eylül 2007 başlatılmıştır.

 1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member


  İşte dua...

  Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:
  "Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
  "Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
  Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

  cin suresi:
  Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

  Eğer çağırıdğınız cin geri göitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama. İşte davet edilen cinleri geri yollama. (havas_dualar ve tılsımlar kitabından.)
  ----------------------------
  cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:
  "Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"
  Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler
  denemeyin sakın gerçek bu olay benden sölemesi...
   


 2. mecay Well-Known Member

  dostum bence bunlar ile fazla uğraşma
   
 3. EmRe Well-Known Member

  saol kardeşş bigün inş.hepberaber çağırırız :D:D:D
   
 4. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

 5. EmRe Well-Known Member

  abi ne işiniz var cinlerle yaff :rolleyes:banada haber vermeyi unutmayın haa :D
   
 6. utarit Well-Known Member

  geri gitmez.gitsede geride bişey bırakır gider.bikaç kırık dökük mesela her anlamda.çok tehlikeli şeyler bunlar musallat etmemek olmamak lazım.
   
 7. oguzturk Administrator Staff Member

  yok ya bune şaka gibi, cin selam veriyormuş, geri gitmiyormuş yatıya kalsaydı bari..
   
 8. ŞEHİT Guest

  Saçma Sapan şeyler Bunlar
   
 9. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

  Valla ben bilmiyorum denemek lasim:D
   
 10. blackangel Well-Known Member

  turkeyarena cömatii olarak çağralm hadii;)
   
 11. kasırga Well-Known Member

  güzel paylaşım sağolasın
   

Sayfayı Paylaş