Çiçek üzerine güzel sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?

  Senin kanadın olmak isterdimBen olmadan uçma diye,Senin baharın olmak isterdim,Ben olmadan açma diye

  Benim için seni görmek suya benzer,Seninle yasamak ise nefes almaya,Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla..

  Sana ne demeliyim bilmiyorum,Güneşim desem güneş batıyor, Hayatım desem hayat kısa, Gülüm desem oda soluyor, Sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor..

  Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin.

  Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.

  Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim, diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  Özlemlerin en güzeli seni özlemek, Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum,umut dolu omlet,haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli,ve bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

  Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, Seni, ya orada bırakacaklar, Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

  Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim, Dualarım sana gözbebeğim benim, Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim, Sen benimsin ben de senin, Sonsuza kadar yemin ederim.
   


Sayfayı Paylaş