Çiçek gönderirken yazılan yazılar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam.

  Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan

  Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?

  Senin kanadın olmak isterdim,Ben olmadan uçma diye Senin baharın olmak isterdim,Ben olmadan açma diye..

  Benim için seni görmek suya benzer Seninle yasamak ise nefes almaya Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla..

  Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

  Sen güllere özenme güller sana özensin.Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

  Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.

  Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Seni ne kadar seviyorum biliyor musun?Söz verip de tutmadığın günler kadar,beni beklettiğin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar,uykularımı kaçırdığın geceler kadar,sonunda anladım senin de beni ne kadar sevdiğini zalim...

  Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum,umut dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçelive bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

  Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun ,Seni, ya orada bırakacaklar,Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

  Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim, Dualarım sana gözbebeğim benim, Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim, Sen benimsin ben de senin, Sonsuza kadar yemin ederim.

  Yaşadığım her an, Seni özlemeye itiyor beni, Ağır geliyor yokluğun, Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...
   


Sayfayı Paylaş