Chrome 12 İndir!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Google, tarayıcısı Chrome'u son sürat geliştirmeye devam ediyor. Chrome 12, birçok yenilik ve performans iyileştirmesiyle birlikte indirilmeye sunuldu.

  Chrome 12 ile birlikte gelen en önemli yenilik, Google'ın da söylediği gibi, donanım hızlandırma destekli 3D CSS. İlk bakışta bu terim size bir şey ifade etmeyebilir ama 3D CSS, çok daha zengin bir web deneyimi sunmayı başarıyor. Birçok web uygulamasını farklı bir boyuta taşıması beklenen bu özelliğin neler yapabildiğini görmenizi isteyen Google, özel bir sayfa da hazırlamış durumda. Chrome tarayıcınızdan ilgili bağlantıya tıklayarak siz de 3D CSS'in nimetlerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

  Yeni Chrome'da daha güvenli sörf imkanı da sunuluyor. Chrome 12 kullanıcıları, şüpheli bir dosyayı indirmek istediğinde daha da dikkat çekici bir biçimde uyarılıyor. B u sayede spyware ya da diğer zararlıların bilgisayarınıza girmesi engellenebiliyor.

  Chrome 12 ile birlikte, Google Gears desteği de tarihe karışmış durumda.

  Eğer zaten Chrome kullanıyorsanız, tarayıcınız güncellemeyi kendisi gerçekleştirecektir. Chrome 12'yi indirmek isteyenler ise, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

  Download: Google 12.0.742.91
   


Sayfayı Paylaş