Chevrolet Cruze gelmeden bitti

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Chevrolet Cruze gelmeden bitti,
  Mayıs başında satılmaya başlanacak olan yaklaşık 1000 adet Cruze daha Türkiye’ye gelmeden önce satıldı. Chevrolet Cruze gelmeden bittiGeçen ay Türkiye’de yapılan tanıtım toplantısının ardından satışa sunulan Cruze, Türkiye ile birlikte 140 ülkede daha satışa sunulmuştu. Nisan’da gelen tüm araçların gelir gelmez satıldığını belirten Chevrolet Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Aydın “Lansmanımız ÖTV indiriminin olduğu zamana denk geldiği için satışlarımız patladı. Şu anda Cruze modeli bulunmuyor. 800 adet getirdik ve hepsini sattık. Yeni model yılında bu rakamı 2000’e çekmek istiyoruz. Ağustos ayı için bile sipariş almaya başladık” diyor.

  [​IMG]

  Baz donanımından itibaren sekiz hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) standart olarak sunulan otomobilde, yeni 16V 1,6 benzinli motor, düz ve altı (6) ileri tam otomatik vites seçenekleri bulunuyor.
  Birçok Avrupa ülkesinden önce Türkiye'de 28 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Cruze, 100 kilometrede ortalama 6.7 litre yakıt tüketiyor.

  Duyumlarımıza göre tam anlamıyla Cruze çılgınlığı yaşanıyor. Şu anda bu modeli bulamayan kişilerin çeşitli bakan ve milletvekillerini araya koyarak bayilerden ve genel müdürlükten aratıyor. Orta sedan sınıfında iddialı donanımı, teknik özellikleri.

  [​IMG]
  18.05.2009, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş