Certified-toolbar.com kaldırma firefox

Konusu 'İnternet' forumundadır ve oguzturk tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  certified-toolbar.com Nasıl kaldırılır Mozilla Firefox

  Certified toolbar’ı silmek ve Search.certified-toolbar.com adresine veya diğer adreslere yaptığı yönlendirmeleri engellemek için, şu adımları takip edin:

  1. Certified Toolbar’ın kaldırılması:

  Bunun için ‘Başlat’ -> ‘Denetim Masası’ -> ‘Program Kaldır’ veya ‘ Program Ekle/Kaldır ‘ a gidin ve listede Certified toolbar’ı görüyorsanız ‘Uninstall’ butonunu seçin.

  2. Search.certified-toolbar.com’u tarayıcılarınızdan silin:

  Internet Explorer:

  IE -> Araçlar -> Internet Seçenekleri -> Genel Sekme’yi açın. Google’ı veya başka bir adresi girerek varsayılan ayarlara döndürün.

  Mozilla Firefox

  Firefox’u açın, Araçlar -> Seçenekler -> Genel -> Başlangıç’ı seçin. Bundan sonra ‘ Boş sayfa gösterin ‘ seçeneğini veya başka bir internet sitesini, Google veya bir benzerini yazın.

  Google Chrome

  Google Chrome’ı açın, ‘wench’ ( zampara ) ikonuna tıklayın, ayarlara gidin ve ‘ Arama motorlarını yönetin ‘i seçin. Google’ı veya bir başkasını arama motoru olarak gösterin ve Certified toolbar’ı listeden silin. Ardından ‘ Başlangıçta ‘ bölümüne gidin ve yeni bir sekme açtığınızda boş sayfa çıktığına emin olun.

  Son olarak, saygın bir anti-kötü yazılım ile bir sistem taraması yapmalısınız. Bu önemlidir, çünkü Certified Toolbar tarafından verilen linkler sizi ayrıca virüslü adreslere yönlendirebilir. Bilgisayarını kontrol etmek için, sizeSTOPzillaveyaSpyHunterkullanmanızı tavsiye ederiz.
   


Sayfayı Paylaş