Cep Ciftçi Cihaz Kampanyası

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Vodafone Cep Çiftçi Cihaz Kampanyası kapsamında Faturalı Cep Çiftçi Tarifesi'ni 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden ve her ay 20 TL ek ücret ödemeyi kabul eden abonelerimiz suya, darbeye ve şoka dayanıklı Samsung B2100 cihazına sahip olabilecekler.

  Cep Çiftçi Cihaz Kampanyası
  Cihaz Modeli .......................Taahhüt Süresi.....Aylık Ek Ödeme Tutarı *
  Samsung B2100..........................12 Ay......................20 TL

  Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  * Belirtilen ödeme tutarı, abonelerin seçmiş oldukları Faturalı Cep Çiftçi tarife tutarının üzerine eklenecektir.

  Detaylar
  • Kampanyadan hem bireysel hem de kurumsal sadece faturalı Cep Ciftçi tarifesini kullanan abonelerimiz faydalanabilecektir.
  • Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen abonelerimiz kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlayamayan abonelerimiz taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. Numara taşıma ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 30 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır.) olduğunu ibraz eden abonelerimiz kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
  • Kampanya kapsamında sadece Yapı Kredi World Card, Fortis World Card, Vakıfbank World Card, Anadolubank World Card, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop and Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card'ları geçerlidir.
  • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecekdir.
  • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
  • Kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
  • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, fatıurasız hatta çevrilmesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi veya kampanyaya özel Cep Çiftçi Paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda abone kampanya kapsamından çıkartılacak ve ilgili cezai tutar abonenin son faturasına yansıtılacaktır.
  • Cezai tutar “İlgili cihazın aylık taksit bedeli x Kalan Ay Sayısı” olarak belirlenmiştir.
  • Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tahsil edilecektir.
  • Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar.
  • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edeceklerdir.
  • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya 01 Temmuz 2010 tarihine kadar geçerli olacaktır.
   


Sayfayı Paylaş