Cem Yılmaz Tosun Paşa Lütfü Karakteri

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Cem Yılmaz Eskilere El Attı
  Tosun Paşa, Süt Kardeşler, Banker Bilo ve Şekerpare gibi Yeşilçamın Klasikleri Cem Yılmaz ile Tekrar Beyaz Perdeye Taşınıyor.

  [​IMG]

  Tellioğulları ile Seferoğulları Yeşil Vadi için bir kez daha kapışacak! Cem Yılmaz, Yeşilçam'ın efsanevi filmlerinden Tosun Paşa'yı yeniden çekmek için kolları sıvadı. Yılmaz, filmin yönetmeni büyük usta Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez'e babasının kurduğu ve birçok klasik olmuş filme imza atan Arzu Film'in 2014'te kutlanacak 50. yılı için Tosun Paşa'yı yeniden çekme teklifinde bulundu.

  Bunun üzerine Yeşilçam klasiklerinden Tosun Paşa'nın yeni versiyonu için kolları sıvayan Cem Yılmaz, filmde Kemal Sunal'ın canlandırdığı Şaban'ı değil Şener Şen'in oynadığı Lütfü olarak beyazperdeye gelecek.

  Ayrıca yalnız Tosun Paşa değil Yeşilçam'ın unutulmaz eserlerinden toplamd dört film, Cem Yılmaz ile yeniden beyazperdeye taşınacak.

  Posta gazetesinde yer alan habere göre; Ertem Eğilmez'in kurduğu Arzu Film'in 50'nci yılı çerçevesinde çekilecek filmler şunlar: 'Süt Kardeşler', 'Banker Bilo', 'Şekerpare' ve 'Tosun Paşa'
   


Sayfayı Paylaş