CastleVille Nasıl Oynanır

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  CastleVille Oyunu Nasıl Oynanır?

  Sosyal oyun sektörünün öncü ve lider firması olan Zynga’dan yepyeni bir oyunun müjdesi geldi. Facebook’un en çok oynanan oyunlarından olan FarmVille, FrontierVille ve CityVille 3’lüsünün devamı olarak CastleVille, ortaçağın masalsı dünyasıyla oyunseverleri cezbetmeyi amaçlıyor.

  Henüz CastleVille’in lansmanı yapılmadı; ancak Zynga, başarılı pazarlama stratejisiyle oyunseverlerin dikkatini ve merakını daha şimdiden oyuna çekmeyi başarmış gibi gözüküyor. Özellikle daha oyun lansmanı yapılmadan, 11 Ekim’de Facebook hayran sayfasının kurulması ve bu sayfadaki üye sayısının kısa zamanda 500 bini aşması, oyunun başarısı açısından oldukça umut verici.

  Bunun yanısıra geçtiğimiz günlerde oyunun tanıtım videosu da oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Videoya ve hayran sayfasında yayınlanan görsellere bakılırsa, oyunun karakterleri sevimli ve komik; grafikler ise oldukça başarılı gözüküyor.

  Oyunun lansman tarihi henüz açıklanmadı. Ancak karakterler, grafikler ve hayran sayısı göz önünde bulundurulunca, birçok Zynga oyununda olduğu gibi, CastleVille’in de sosyal oyun dünyasına hızlı ve iddialı bir giriş yapacağı tahmin ediliyor.
   


Sayfayı Paylaş