Casper’dan yeni nesil Tablet PC geldi

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Daha önce cep telefonlarında kullanılan dokunmatik ekran özelliğini dizüstü bilgisayara taşıyan Casper Nirvana 12,1" Tablet PC, güvenliği maksimuma çıkaran parmak izi okuma özelliğini de içinde barındırıyor.
  Casper Nirvana 12,1" Tablet PC, küçüklüğü, kolay taşınabilirliği ve dokunmatik ekran özelliğine sahip olmasının yanı sıra, en son teknolojik özellikleriyle de ön plana çıkan bir ürün.

  Casper tarafından piyasaya sunulan Casper Nirvana 12,1" Tablet PC, toplantıdan toplantıya koşan profesyonelleri, dizüstü bilgisayarı yanında olmadan yaşayamayan teknoloji tutkunlarını, müzik ve resim arşivi olmadan rahat edemeyenleri, kısacası teknolojiyi daima yanında bulundurmak isteyenlere yönelik geliştirilmiş bir ürün.

  180 derece dönebilen dokunmatik ekrana sahip olan Casper Nirvana 12,1" Tablet PC’nin "Touch Screen" özelliği sayesinde; kullanıcılar fare veya tablet kalemi ile yaptıkları pek çok şeyi parmaklarıyla da yapabiliyor. Örneğin sayfaları gezebiliyorlar, ekran üzerinde ikonların kontrolünü yapabiliyorlar, hatta yazı bile yazabiliyorlar.

  Casper Nirvana 12,1" Tablet PC’nin işletim sistemi Windows Vista. Parmak izi okuyan Fingerprint sistemi ile kullanıcılar Casper Nirvana 12.1" Tablet PC’lerinin içerisindeki verilere, elektronik postalara en hızlı, en güvenilir ve en kolay şekilde erişebiliyor.

  Diğer özellikler
  • Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği
  • 1.3 MP Entegre Web Camera
  • Bluetooth
  • DVD Yazıcı
  • Parmak izi okuyucu (Fingerprint)
  • Kensington Lock Desteği
  • 180 Derece dönebilen dokunmatik ekran

  Casper’ın Tablet PC modelleri, 1099 Dolar + KDV ve 1599 Dolar + KDV arasında geniş bir fiyat yelpazesine dağılmış durumda. Tercih edeceğiniz işlemci ve benzeri donanımsal özellikler, PC’nin satış fiyatının belirlenmesinde önemli rol oynuyor.


  [​IMG]
  2008-05-12
   


Sayfayı Paylaş