Çarpık Bacak Estetik Fiyatları

Konusu 'Sağlık-Genel' forumundadır ve elif tarafından 15 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Çarpık Bacak Estetik Fiyatları
  Bacak kalınlaştırma Estetik Fiyatları 4500 ytl den başlayarak 8500 ytl ye kadar çıkmaktadır. Bu ameliyatların fiyatlarıda yapılacak olan tekniği göre değişkenlik göstermektedir. Bu dahilen estetiği yapacak olan cerrahiye, ameliyatın yapılacağı hastaneye, ameliyatın hangi bölgeye yapılacağına, ameliyatta kullanılacak malzemeye, ameliyat sonrasına vs… görede fiyat değişmektedir.

  Bacak kalınlaştırma operasyonunda kullanılan malzemelerin fiyata etkisi çok büyüktür. Bacak kalınlaştırma operasyonlarında meme operasyonlarda kullanılan silikon implantlar tarzında implantlar kullanılmaktadır fakat burada kullanılan implantlar memede kullanılan imptlanların iki katı pahalıdır. O sebepten Bacak kalınlaştırma operasyonları göğüs büyütme operasyonlarından daha maddiyatlı operasyonlar olmaktadırlar.

  Bazı durumlarda çok ince bacaklı olan hastalara bir operasyonda bir implant takılırken iki implnat birden kullanılması gerekebilir durum böyle olunca ameliyat fiyatlarıda artmaktadır.turkeyarena.net Ameliyat fiyatları birazda hastanın fiziki yapısına bağlı olarakta değişmektedir. ortalama verilen ameliyatlar yapılacak olan estetik operasyonun fiyatıdır. Hastanın özellikleri baz alınarak verilmemiştir. Değişkenlik gösterebilir. (2010)
   


Sayfayı Paylaş