Caroline Kadro Dışı Mı Kalıyor

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Güzel Oyuncu Wilma Elles Caroline Rolünü Bırakıyor, Caroline Öyle Bir Geçer Zaman ki'den Ayrılıyor mu

  [​IMG]

  'Öyle Bir Geçer Zamanki'de Caroline'i canlandıran Wilma Elles'e uyarı geldi. Sözleşme gereği medyadan uzak durması gereken Elles, özel hayatıyla gündemde yer aldığı sürece dizinin kadrosundan çıkartılacak.

  Milyonları ekran başına toplayan 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde Hollandalı gelin Caroline rolünü canlandıran Wilma Elles kanaldan gelen uyarılara aldırmıyor. Özel hayatını medya önünde yaşamayı tercih eden oyuncu dizinin yayınladığı kanaldan aldığı ilk uyarıyı ciddiye almayınca kadro dışı kalma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

  Tazminat ödeyecek
  Yönetimin dizinin ardından şöhreti yakalayan oyuncuya medyaya konuşma ve görüntü verme yasağı getirmişti. Ancak gelen bu yasaklara uymak yerine oyuncu basına açıklamalarda bulunmaya devam etti. Ancak Elles'in kanal ve yapımcılarla yaptığı sözleşmede 'özel hayatıyla basında yer almaması' konusunda uyarıcı bir madde bulunduğu belirtildi. Bunun üzerine ünlü oyuncuya dizinin imajını ve seyircideki etkisini bozabilecek bu davranışların sergilenmesi durumunda ceza-i tazminat ödemesinin söz konusu olacağını söyledikleri kaydedildi. MİLLİYET
   


Sayfayı Paylaş