Canon SELPHY CP790

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Canon SELPHY CP790

  [​IMG]
  Canon'un SELPHY serisinin yeni üyesi Canon SELPHY CP790 kompakt fotoğraf yazıcısı daha önceki başarılı ve yenilikçi Canon SELPHY CP770 modelinin izinden gidiyor. Hesaplı fiyat özelliğini devam ettiren yeni Canon SELPHY CP790 foto yazıcıda yeşil renk tonları tercih edilmiş ve kullanışlı bir sepet de pakete dâhil edilmiş. Bu sepet sadece yazının muhafaza edilmesini sağlamıyor aynı zamanda kâğıt, yazıcı kartuşu ve kablolar gibi aksesuarların da koyulabildiği bir depolama alanı olarak görev yapıyor. SELPHY yazıcının yeni Yaratıcı Seçenekler özelliği kullanıcıların 3.0 inç ekranda kırpma yapmadan önce fotoğraflar üzerinde çeşitli değişiklikler yapmalarını sağlıyor.
  Kompakt ölçülerdeki Canon SELPHY CP790 taşınabilir fotoğraf yazıcısı 4 inç x 6 inç boyutlarındaki çıktıları 43 saniye civarında bir süre içerisinde verebiliyor. Bu performansıyla daha önceki SELPHY modellerinden %10 daha hızlı olan Canon SELPHY CP790 foto yazıcının 179.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  güzelmiş, 2-3 kişi ortak almayı düşünüyoruz böyle birşeyi tek kişiye biraz tuzlu olur, walla fotoğrafları elimize alarak bakmayı özledik hep ekranlardan bakıyoruz bu dijital çıkalı.
   
 3. pult Well-Known Member

  Ürün bir hayli ucuzlamış durumda 120$ civarında.
   

Sayfayı Paylaş