Canon PowerShot G11

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Canon PowerShot G11


  [​IMG]
  Canon çok sevilen ve pro fotoğrafçıların bile göz bebeği olan G10 modelini güncelledi,makyajladı demek biraz ayıp olur G11'e bir hayli değişime uğramış vede harika bir şeyler çıkmış ortaya.
  G11 genişletilmiş dinamik alanı, Canon'un yeni Çift Noise Azaltma Sistemi, 10 megapiksel görüntü sensörü ve Canon'a özgü DIGIC 4 görüntü işlemcisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özelikleriyle PowerShot G10 modeline kıyasla kullanıcılara fazladan 2 stop avantajı sağlayan Canon PowerShot G11 fotoğraf makinesinde ayrıca zayıf ışıklı ortamlardaki çekimlerde ışık patlamalarını ve gölgeli alanlarda detay kayıplarını engelleyen i-Contrast teknolojisi bulunuyor.
  Kameranın 28mm geniş açılı üstün kalitedeki objektifi 5x optik zum yeteneğine ve Optik Görüntü Sabitleme (IS) özelliğine sahip. Kamera elde gerçekleştirilen çekimlerde daha düşük çekim hızları sunarak ekstra 4 stop çekim avantajı sağlayan Canon PowerShot G11 kamera sarsıntısında kaynaklanan bulanıklıkları minimum seviyeye indiriyor ve loş ışıklı koşullardaki tripod kullanımı gerekliliğini ortadan kaldırıyor.
  Canon G11 ile RAW formatta çekim
  Canon PowerShot G11 kompakt dijital fotoğraf makinesi RAW formatta çekim yapma yeteneğine ve Canon'un Digital Photo Professional (DPP) yazılımına sahip. Kamera bu özellikleriyle profesyonel seviyede RAW çekimlerinin kolaylıkla gerçekleştirilmesini ve çekim sonrasında da sorunsuz çevirimler ve geçişler yapılabilmesini sağlıyor.
  Canon PowerShot G11 dijital kamera süper görüntü kalitesinin eşliğinde kompakt ölçüleri ve 2.8 inç büyüklüğündeki PureColor II VA hareketli LCD ekranı ile de dikkat çekiyor. Daha hızlı ve hassas menü kullanımı için ergonomik olarak geliştirilen Canon G11 fotoğraf makinesi analog yapıdaki ISO ve pozlama telafi ayarları ile fotoğrafseverlerin genel çekim ayarlarına ve özelliklerine direkt olarak müdahale etmelerine imkân tanıyor
  Canon PowerShot G11 dijital kompakt fotoğraf makinesi hızlı hareket eden nesneleri kolaylıkla fotoğraflama özgürlü kazandırıyor. Kameranın Hızlı Çekim (Quick Shot) modu neredeyse deklanşöre basıldığı anda çekim işlemini gerçekleştirerek hızlı hareket eden konuların o anda fotoğraf karesinde yakalanabilmesine olanak tanıyor.
   


Sayfayı Paylaş