Çağatay Ulusoyun (Emirin) Yeni Dizisi

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkayanın Yeni Dizisi

  'Emir'in Yolu' dizisinin bitmesinin ardından Çağatay Ulusoy'un yeni projesi belli oldu. İşte Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen yeni dizisi;

  Adını Feriha Koydum ve Emir'in Yolu dizileriyle müthiş bir çıkış yakalayan Çağatay Ulusoy yeni bir diziye başlıyor. Emir'in Yolu'ndan sonra hiçbir yerde görülmeyen Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi ne olacak? Çağatay Ulusoy kiminle kamera karşısına geçecek?

  Hayranlarının merakla beklediği bu soruların yanıtı belli oldu. Televizyon kulislerinde konuşulanlara göre, Amerika'nın en çok izlenen gençlik dizilerinden The O.C.'nin yerli versiyonunda başrolü Çağatay Ulusoy oynayacak. Yerli The O.C.'de Çağatay Ulusoy ile birlikte Serenay Sarıkaya'nın da rol alacağı ifade edildi.

  İntikam'dan sonra bir Amerikan dizi uyarlaması daha.. The O.C.'nin yerli versiyonu gelecek sezon yayına girecek. Oyuncular da belli.. Son dönemde yıldızı parlayan ve ciddi bir hayran kitlesi oluşturan Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy dizinin Ryan Atwood ve Marissa Cooper'ı olacak.

  Dizide Amerika'nın en zengin semtlerinden birine gelen fakir bir gencin, zengin bir kıza aşkı ve çevresinde gelişen olaylar ele alınıyor.
   


Sayfayı Paylaş