Bursaspor Savunma Oyuncusu İbrahim Öztürk, Beşiktaş ile Görüşüyoruz

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 10 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Bursaspor’un başarılı savunma oyuncusu İbrahim Öztürk
  Radyospor’da Özgür Sancar’ la Haber Özel Programı’na katılan İbrahim, “Beşiktaş ve Fenerbahçe ile görüşmeler devam ediyor; ama benim 1 yıl daha Bursaspor’la sözleşmem var. Benim başka bir takımla anlaşmam bir şey ifade etmez; ama bazı gelişmeler var. Fakat öncelikle Bursaspor’un ve başkanımızın vereceği karar önemli…” diye konuştu.

  ŞU ANDA BEŞİKTAŞ’LA MENAJERLERİM GÖRÜŞÜYOR

  İbrahim Öztürk, “İbrahim Yazıcı, transferine onay verirse, Beşiktaş’a mı Fenerbahçe’ye mi gedeceksin?” şeklindeki soruya, “Bunu bilmiyorum, iki takımla da menajerler aracılığıyla görüşmelerimiz devam ediyor; ama kulübe resmi bir teklif gelmesi gerekir. Şu anda Beşiktaş’la görüşüyoruz; ama biliyorsunuz Bursa’da yaşanan olaylar, Beşiktaş’ın final maçı, tüm bunlar benim transferimde de bir etken… Bakalım zaman ne gösterecek. Bekliyoruz. Her şey olabilir. Bursaspor’da da kalabilirim.” dedi.

  BURSASPOR NASIL UYGUN GÖRÜRSE ÖYLE YAPARIZ

  İbrahim, Beşiktaş ya da Fenerbahçe arasında tercihinin olup olmadığı konusunda ise “Bursaspor, neyi ya da hangi takımı uygun görürse ben o takımda oynarım” dedi.

  BEŞİKTAŞ MAÇINI OYNAMAK HEM DE BURSA’DA OYNAMAK İSTERİZ

  Beşiktaş maçı öncesi, Bursa’da çıkan olaylara da değinen İbrahim, “Sporu spor gibi algılamak gerekir, bu bir eğlencedir, kan davası değil. Herkesi bu konuda sağduyulu davranmaya davet ediyorum. Biz hazırlıklarımızı maçı oynamak üzere yapmıştık. Hedefimiz var. Üçüncü olmak istiyorduk. Top oynamak istedik; ama olaylar nedeniyle oynayamadık. Yaşananları izleyince çok üzüldüm. Maçla ilgili verilecek karara saygı duymaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Ama bizim de suçumuz yok. Bunların olmasını herkesten önce biz istemeyiz. Umarım maçı oynarız; hatta Bursa’da oynarız ki güzel bir mesaj olur. Ama Federasyon nasıl bir karar verir, bilemiyorum; karara saygı duyuyorum” şeklinde konuştu.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş