Burcunuza Göre Stiliniz

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Astrolojik giyim stiliniz!

  Koç (Aries)
  Stiliniz: Moda dendiğinde yaratıcısınız. Büyük ve dikkat çeken desenleri veya kısacık elbiseleri giymeyebilirsiniz. Çok fazla öne çıkmayan parçaları stilinizde kullanmayı seviyorsunuz. Fakat onları kombinleme şekliniz sayesinde trend yaratanlardan biri oluyorsunuz. Dikkat çeken özel tarzınız olabilir fakat her zaman önceliğiniz taze hissetmek.

  Boğa (Taurus)
  Stiliniz: Rahatlığa önem veriyorsunuz fakat bu sizin şık görünmediğiniz anlamına gelmiyor. Rahat bir jean pantolon tercihiniz olabilir ve trendy sneakerla kombinleyerek şıklaştırıyorsunuz. Giyiminiz ile ilgili tutkulusunuz ve giydiğiniz her şeyle kendi farkınızı gösteriyorsunuz. Fazlaca seksilik size göre değil. Bunun yerine daha cool parçalarla stil yaratırsanız kendinize güveninizi yansıtırsınız.

  İkizler (Gemini)
  Stiliniz: Tek bir tarzda takılı kalmak size göre değil. Jeanlerinizle beraber topuklu ayakkabılarınızı stilinizde kullandığınızda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Aksesuarları seviyorsunuz fakat ruh halinize göre kullanmayı tercih ediyorsunuz. Her gün stilinizde farklılık yaratmak tam size göre. İlham buldukça yenilenmeyi seviyorsunuz. Dolabınızda çeşitli çanta ve ayakkabılara yer açın çünkü sizin için şıklık bu aksesuarlarla oluyor.

  Yengeç (Cancer):
  Stiliniz: Sizin için klasik olanlar öncelikli. Klasik parçaların eleganlığını renk veya desen katarak stilinizi yaratabilirsiniz. Kadınsı aksesuarlar ekleyerek görünümüzü özgünleştirebilirsiniz.

  Aslan (Leo)
  Stiliniz: Renkli ve farklılığı seven birisiniz. Kendinizi ortaya koyduğunuz stil ile kendinizi güvende hissediyorsunuz. İddialı aksesuarlar, farklı desenler ve kısacık etekleri stilinizde kullanmak tam size göre. Stilinizin sizin adınıza konuşmasını tercih ediyorsunuz bu yüzden seksi giyinmek tam size göre.

  Başak (Virgo)
  Stiliniz: Kadınsı fakat fonksiyonel. Güzel parçaları bir araya getirirken seksilik katmayı seviyorsunuz ve fazla olup olmaması önemli değil. Yaratıcılığınızla seksi parçaları bir araya getirmek size göre. Kadınsı silüetler ve vintage parçaları klasik stil içine karıştırmakla stilinizi yaratabilirsiniz. Yeni parçalar alacaksanız pastel tonlarını tercih edin fakat onları renkli aksesuarlarla kombinleyin.

  Terazi (Libra)
  Stiliniz: Siz karıştırma uzmanısınız. Bir gün kadınsı bir stil yaratırken ertesi gün erkesi görünüm yaratabilirsiniz. Klasik parçaların peşindesiniz fakat her zaman kendi özgünlüğünüzün altını çizmeyi seviyorsunuz. Farklı şekillerde ve boylardaki parçaları bir araya getirerek özgün stilinizi yaratabilirsiniz.

  Akrep (Scorpio)
  Stiliniz: Odaklı, temiz ve düzgün. Bir görünümünüz var ve ona sadıksınız. Bu sıkıcı olduğunuzu göstermez, her zaman köşeleri yaratabilirsiniz. Stilinizde sıklıkla kullanmak istediğiniz ne ise onu kullanmaya devam edin. Aksesuar veya şık gözlüklerle kombinleyerek stilinizi farklılaştırabilirsiniz. Dokular ve materyallerle oynayın fakat kadınsılığı fazla zorlamayın.

  Yay (Sagittarius)
  Stiliniz: Net, keskin ve kadınsı. Parlak renkleri seviyorsunuz ve sevmediğiniz bir desen yok. Kadınsı silüetleri tercih edin fakat renk ve desenlerle deneyimleyin. Kolyeler ve çantalar stilinizi tamamlayan aksesuarlar.

  Oğlak (Capricorn)
  Stiliniz: Sade fakat sofistike. Şık giyinmeyi seviyorsunuz fakat kolay değilse stilinizde kullanmazsınız. Klasik olanı farklılaştırıp kendiniz için özgünleştirmeyi seviyorsunuz. Klasik parçalara yatırım yapın-skinny jean, botlar.. ufak stil hileleri ile öne çıkın. en sevdiğiniz elbisenizi eşarpla kemer takın veya baştan aşağı color-block yapın. Denemekten çekinmeyin çünkü sizin stil sezginiz var.

  Kova (Aquarius)
  Stiliniz: Sizin özgün, renkli, yenilikçi ve eğlenceli bir stiliniz var. Başkaları için değil, kendiniz için giyiniyorsunuz. Önemli olan sizi mutlu eden stile sahip olmak. Bazıları cesur renkler veya göze çarpan desenlerden uzak durabilir fakat siz denemekten çekinmiyorsunuz, bu yüzden deneme yapmaya devam. Renkleri, şekilleri kombinleyin. Fazla trendy parçalardan uzak durun ve sevdiğiniz cesur parçaları kullanın.

  Balık (Pisces)
  Stiliniz: Sizi başkaları bohem olarak tanımlasada kendinize özgün stiliniz var. Yumuşak ve uçuşan parçaları tercih ederken seksilik de olsun istiyorsunuz. Yeni ve taze olan bohem parçaları stilinizde kullanabilirsiniz. Pastel renklerindeki maksi elbiseler, ipek gömlekler ve cool kadifeler tam size göre.
   


Sayfayı Paylaş