Burcunuza Göre Saç Renginiz Ne Olmalı

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Hangi Burca Hangi Saç Rengi Gider

  Koç: Özgür ve lider ruhlu olan Koç burcuna en uygun renk kızıldır. Özgürlüğüne çok düşkün olan Koç burçları için en uygun saç modeli ise sizin hareketini kısıtlamayacak modellerdir.

  Boğa: Gerçekçi olan Boğa burcu doğallıktan yanadır. Abartısız , dikkat çekmeyen modeller tam size göre. Boğa kadınlarına en uygun saç rengi ise sarı ve kızılın açık tonları.

  İkizler: Hareketli, yerinde duramayan İkizler burcu için uygun belli bir renk söyleyemiyoruz. Sürekli bir değişiklik içinde olan İkizler burcuna uygun saç rengi gölgeli ve röfleli saçlardır. Size uygun saç modeli ise sizi sıkmayan, özel bakım gerektirmeyen saç modelleridir.

  Yengeç: Romantik ve alışkanlıklarına çok düşkün olan Yengeç burcu için balköpüğü ve kumral rengi çok uygundur. Değişiklikleri sevmeyen Yengeç burcu için uzun saç modelleri en güzeli olacaktır.

  Aslan: Kendine güvenen Aslan burcu için aslan yelesini andıran açık kumral ve fındık kabuğu rengi mükemmel olacaktır. Gösterişli, cesaret isteyen saç modelleri Aslan burcu kadınlarının hem karakterini yansıtacak hem de onları daha çekici gösterecektir.

  Başak: Ayrıntılara çok dikkat eden Başak burcu için özenli ve her zaman bakımlı olacak saç modellerini öneririz. Saç rengi olarak hassas ve titiz olan bu burca en çok platin tonları yakışır.

  Terazi: Rahatına düşkün olup dikkatleri üstüne çekmeyi seven Koç burcu için en uygun model hem sade olan hem de şık duran saç modelleri olacaktır. En uygun saç rengi ise kumral tonları olacaktır.

  Akrep: Kararlı ve cazibeli olan Akrep burcu için kuzguni siyah veya altın sarısı gibi iddialı renkler çok uygundur. Duygularını çok belli etmeyen Akrep burcu kadını için en uygun saç modeli ise küt kesimlerdir.

  Yay: Neşeli ve dışa dönük olan Yay burcu için kendi gibi hareketli, dalgalı saç modelleri çok uygundur. Sizin için en uygun saç rengi ise çok dikkat çekmeyen ve yumuşak bir renk olan kumral tonlarıdır.

  Oğlak: Hırslı olmasının yanında neşeli olan Oğlak burcu için en uygun saç rengi seçimi toprak tonları olacaktır. Garantici olan bu burç için jöleyle sağlamlaştırılmış bozulmayan saç modelleri uygun olacaktır.

  Kova: İsyankar ve mücadeleci olan Kova burcu için uğraştırmayan saç modelleri uygundur. Kararlı olsalar da özgürlüklerine düşkün olan bu burç için kızıl saç uygun olacaktır.

  Balık: Duygusallığıyla ön plana çıkan Balık burcu için en uygun renk toprak renkleridir fakat kendileri gibi hassas bir saça sahiplerdir. Saçlarınıza pek işlem uygulamanızı öneririz. Sizin için doğal saçlar en uygunudur.
   


Sayfayı Paylaş