Burcunuza Göre Nasıl Bir Annesiniz

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Burçlara Göre Annelik Analizi

  Koç: Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve “masalcı” bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

  Boğa: Çocukları büyüdükçe biraz “tatlı sert” olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

  İkizler: Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

  Yengeç: Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

  Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

  Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

  Terazi: Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

  Akrep: Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurlarını da görmez.

  Yay: Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

  Oğlak: Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

  Kova: Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

  Balık: Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.
   


 2. EjjeNNa Administrator

  Tek cümleyle burçlara göre annelik

  Koç: Zorlayıcı, çocuğa huzur getirmeyen bir anne.

  Boğa: Sakin, kararlı, güçlü anne tipi.

  İkizler: Meraklı, çocuğu sosyalleştiren anne.

  Yengeç: Çocuğunu aşırı kollayan bir anne.

  Aslan: Çocuğunu şımartan, kraliçe tipli anne.

  Başak: Endişeli, dırdırcı, zayıf bir anne.

  Terazi: Çocuğunu sosyal ortamlara sokan anne.

  Akrep: Derin, duygusal baskı kuran, zorlukları olabilen bir anne.

  Yay: Çocuğunu serbest bırakan, gelişimine açık duran bir anne.

  Oğlak: Sorumlulukları sürekli hatırlatan, endişeli bir anne.

  Kova: Çocuğu düşünsel açıdan eğiten, özgürlüğüne düşkün bir anne.

  Balık: Aşırı fedakâr, hassas, değişken, verici anne.
   

Sayfayı Paylaş