Burcuna Göre Patronla Anlaşmanın Yolları

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Patron Hangi Burçtansa Nasıl Davranmalı Hareket Etmeli

  Huzurlu çalışmanın faktörlerinden biri de patronla iyi geçinmektedir. Burcuna göre patronların özellikleri ve iyi anlaşmanın yolları ünlü Astrolog İremsu'nun yorumuyla karşınızda.

  Patronunuz Koç burcu ise; Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. Ben biliyorum havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin.

  Patronunuz Boğa burcu ise; Güvenini sarsmayın, ilişkilerini güven üzerine kuran boğa insanı, özellikle de patron konumundaysa çalışanına güvenmek ister.

  Patronunuz İkizler burcu ise; Yalan söylemeyin. Gayet zeki olduğundan[​IMG]yalanı hemen anlar. Hızlı olun, sabırsız ikizler yavaş elemandan nefret eder. Yenilikçi düşünün.

  Patronunuz Yengeç burcu ise; Ailesiyle ilgili önemli günleri ona mutlaka hatırlatın. Çalışırken asla rahatsız etmeyin. Prim, zam gibi isteklerde bulunurken en mutlu anını kollayın.

  Patronunuz Aslan burcu ise; İşiniz var demektir. Egosunu incitecek minicik bir kırıntıdan bile kaçının. Masadaki düzenini değiştirmeye kalkmayın. Gürlediğinde kaçın. Onun gibi bir patronunuz olduğu için ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirin.

  Patronunuz Başak burcu ise; sistemsiz ve dikkatsiz davranmayın. Başak patronu sinirli olur. Gözü üzerinizde olacaktır. Hatalarınızı ortaya çıkarabilir. Detaylara önem verin. Masanızın üstünün derli toplu olmasına dikkat edin.

  Patronunuz Terazi burcu ise; Bakımsız olmayın. Çevrenizdekilere adil davranın. Siz onun işlerini pratikleştirmek için oradasınız, ondan hızlı olmasını beklemeyin.

  Patronunuz Akrep burcu ise; Gizli işler çevirmeye kalkışmayın burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.

  Patronunuz Yay burcu ise; Yanlışlıkla onunla rekabete girmeye kalkmayın. Harcar sizi. Çözümsüzlük yaratmayın. Sinirine dokunmayın. Hoş bunun için yapılacak pek bir şey yok. Açıkçası, insan ilişkilerinde son derece başarılı yaylar, zaman zaman bir kişiye takarlar.

  Patronunuz Oğlak burcu ise; Herşeyi yapın ama asla zam istemeyin. Çalışkan olun. Zamanında işlerinizi bitirin. Kurallara bağlı kalın. Disiplinli çalışmaya özen gösterin.

  Patronunuz Kova burcu ise; Sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de, unutmayın o bir patron.

  Patronunuz Balık burcu ise; Merhametinden yararlanmayın. Onun hayrına bile olsa pinti olmayın.
   


Sayfayı Paylaş