Burçlarına Göre Gelinler

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Gelinlerinizin Burcuna Dikkat Edin!

  Koç: Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. Eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa. Ömür boyu bir toslamadır gider.

  Boğa: Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün..

  İkizler:
  İşiniz zor uyaralım. Her an fikir değiştirebilir. Sabah sizi sevip, akşam nefret edebilir. Herşeyden çabuk sıkılır üstün zekasıyla kaynanasını yerlerde sürüklemeyi becerebilir.

  Yengeç: Yumuşak huylu bir gelin. Sulugözlü. Ağlaması an meselesi. İnatçı. Kolay dost olabileceğinizi hiç düşünmeyin.

  Aslan:
  Altına ve gösterişe çok meraklı. İstediğinin olması dışında bir şey düşünmez. Ailesine gelecek en ufak müdahaleyi bile kabul etmez.

  Başak: Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir. Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

  Terazi: Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler.

  Akrep: Genellikle benim dediğim olur şeklinde ifadeleri vardır. Kıskançlıkarıyla sizi hasta edebilirler.

  Yay:
  Huzursuz dönemleri vardır. O döneme denk geldiyseniz, kendinize dikkat edin emi ? Bazen öyle fedakarlıklar yaparlar ki, aklınız durur.

  Oğlak: Zarif, hoş ve ilgi çekici tiplerdir. Çalışkan ve gerçekçidirler. hırslarıyla istediklerini elde ederler.

  Kova: Çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır. Güzel bir evlilik olur kova gelini ile.

  Balık: Pek çekilmezler doğrusu.Karamsarlık ve duygusallık gırtlağa kadar gelmiştir. Ne deseniz ağlamaya hazırlardır.
   


Sayfayı Paylaş