Burçlara Göre Karşı Cinsi Etkileme Yolları

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  KOÇ burcu kadınını etkileme yolları: Aşık bir Koç kadını, geleceği düşünmeden son sürat ilişkinin içine dalar. Telaşlanmadan ona kendinizi çok detaylı bir şekilde tanıtın. Teslim olmak yerine gerekli anlarda açıkça red edin. Tartışmaları onun kendisini geliştirme unsuru olarak görün. Ani parlamalarının ardından gelen eğlenceli halini keşfedin. Sıcak bir yüreği olduğunu görmeye çalışın. Eve kapanmasını beklemeyin, o arkadaşsız kalamaz. Kendisini daha etkili gördüğünde işler değişebilir ve yavaşça uzaklaşabilir. O anda dizginleri elinize almalısınız. Mars’ın savaşçısı Koç kadını bir ilişkiyi tartışmalarla geliştirme taraftarıdır.

  KOÇ burcu erkeğini etkileme yolları: Kendisinden şüphe etmeyen bir kadın bulduğunda onu ve yaşamını yeniden düzenlemeye heveslenir. Bu nedenle ciddi bir ilişki kurmakta zorlanır. Zaman zaman zayıf ve kararsız görünebilir. İlişkisini istediği kıvama getiremezse saldırır. Onun kalbini kazanmaya çalışıyorsanız tam bir teslimiyetten kaçınmalısınız. Aşkınızı erkenden ilan etmeyin. Yapışkan, sırnaşık kadınlardan hoşlanmaz. Kadının bağımsız olanını sever. Aynı zamanda partnerinin yaşamının bir parçası olmak ister. Tartışmaktan, fikir alışverişinden çok hoşlanır. Karmaşık ve duygusal bir yapınız varsa Koç erkeğinden akıllıca uzaklaşmalısınız. Sıcak kalplilik, sevgi ve kadın kaprisleri onun kafasını allak bullak eder ve anlaşılmayı bekleyen kadın düş kırıklığına uğrar. Koç burcu erkeği peşinizden mi koşuyor yoksa sizden uzaklaşıyor mu bunu anlamak çok kolaydır. Eğer partneri onu kendine bağlamaya başlarsa kaçmaya çalışır. Yarışma sever yapısını ateşlemelisiniz böylece geri dönebilir.

  BOĞA burcu kadınını etkileme yolları:
  İnatçı ve kararlı Boğa kadını hayatta başarılı olur ve zor koşullara bu özellikleri sayesinde katlanır. Aynı özellikler çekiciliklerini de azaltabilir. Boyun eğmeye eğilimlidir ama duyma hissine yabancılaşarak erkeği endişelendirebilir. Aşırı yemek merakı kilo problemine dönüşebilir. Eğer ona hayransanız ve akşam yemeğine çıkartmayı düşünüyorsanız paranız, kredi kartlarınız hazır olmalıdır. Hesap sandığınızdan kabarık gelebilir çünkü o yemek ve içmek için para harcarken üzülmez. Güçlü ve cömert bir erkekle birliktelik ona keyif verir. Cimri birine ilgi ve isteğini kaybeder ve çevresinde başka birine bakınır. Anlaşmazlıklarda öfkeli ve denetimden çıkmış bir boğa kadınına yapılacak en iyi şey ona istediğini vermektir. Bu tür durumlarda diplomatik tavırlar işe yaramaz. En iyi yol onun sakinleşmesini beklemektir. Birkaç sevgi sözcüğü, öpücük veya kucaklamalar onun tartışmasını önler.

  BOĞA burcu erkeğini etkileme yolları: Kendisini önemli hissettiren ve bağlanan kadınları sever. Evinde olmaktan güven duyar ve zamanının çoğunu evinde geçirir. Venüs erkeği ev dekorasyonuna ve mobilyalara para harcamaktan çekinmez. Eğlencelidir. Romantiktir. Güzel sakin soğuk görünüşünün altında bir Geyşa olabilen kadınlara ilgi duyar. Yemek pişirme ve tatma konusunda gurmedir. Çok güzel yemekler yapabilen bir eş ister. Kadını onun için önemli olmak istiyorsa her an şık olmalıdır. İnanılmaz derecede inatçıdır. Bir fikir çatışmasında ortalık savaş alanına dönebilir. Peşinden koşan kadın kadınca oyunlara başvurmalıdır. Çaresiz ve üzgün görünmek mucizevi bir etki yaratabilir. Kazandığından daha çok harcayan kadınlar ona çekici gelmez. Biraz hesaplı kadınlara hayrandır. Sevdiği kişilere karşı oldukça cömerttir. Ve bunun sonunda üzüleceğini veya yorulacağını hesap etmez.

  İKİZLER burcu kadınını etkileme yolları: Sürekli sorgulayan, sahiplenen, kıskanç, hükmeden biriyseniz hoşlandığınız İkizler burcu kadınına hemen veda edin. O bu tür maço tavırlara izin vermez. Sırf pratik zekasını uğraştıracak bir konu yaratmak için ilişkileri zamanla karmaşık hale getirebilir. Erkeğini tamamen çözdükten sonra keşfedecek yeni limanlara doğru yelken açabilir. Eğer onun ilgisini çekemiyorsanız onun taktiklerini kullanın: çok çekici kadınların yanında dolaşın, sohbet edin ve kıskançlık göstermeyin. Belli bir ölçüde serbet bırakılan İkizler burcu kadını sadık kalabilir. O sürekli bir şeyler gizleyerek uzun zaman içinde anlaşılmaz kalmaya çalışır. Aynı taktiği kullanın. Bununla birlikte kendi özelliklerinin kaybolmaya başladığını hissederse ve kendinden sıkılırsa yeniden enerji depolamak üzere başka alanlara yönelebilir. Her günü birbirinden farklı maceralı birini arıyorsanız İkizler burcu tam size göredir.

  İKİZLER burcu erkeğini etkileme yolları: Ailesine önem veren, sağlam, koruyucu, egonuzu yükseltecek bir erkek arıyorsanız İkizler burcu sevgilinizi bırakın gitsin. Onun size vereceği eğlenceli bir fikir alışveriş seansından fazlası olamaz. Çok çabuk yorulan ve sıkılan bu erkeğin sizi keşfetmesi günler, aylar alır. Ve tam bir tanışmadan sonra heyecan duyamaz, çekip gitmek ister. Onu elde etmek istiyorsanız bir sürü zor işi de göze almalısınız. Pek çok rolü üstlenmeli, daima değişken olmalı ve onun hezeyanlı zamanlarında yaptıklarını üstünüze alınmamalısınız. Bir anda hayatınızdan çekip gittiğinde bir şey yokmuş veya fark etmemiş gibide davranabilirsiniz. Onunla ilgili her şeyi aklınızda tutmalısınız. Ona karşı birkaç şey yapmaktan kesinlikle kaçının: kıskançlık, gözyaşı dökmek ve öfkelenmek.

  YENGEÇ burcu kadınını etkileme yolları: Onun etkilenme nedenleri yaşına göre değişir. Çok genç yaşta hassastır, kolay inanır ve çılgınca aşık olmaya hazırdır. Biraz büyüdüğünde kendisini daha fazla korumaya başlar. Olgunlaştığında kalbini ve güvenini kazanmak bir hayli zordur.

  İlgili bir erkek ciddi değilse Yengeç kadınına yanaşmamalıdır çok büyük acılar yaşamasına sebep olabilir. Yengeç kadını sabırsız ve alıngan tipleri küçük görüp kırabilir. Sevgi ve şefkat ile kazanılan kalbi aynı zamanda bir taş kadar sert olabilir. Kendinizi acındırma ve hastalık hastası olmak gibi kötü huylarını abartmasına izin vermemelidir. Onun koruyucu birine ihtiyacı vardır.

  YENGEÇ burcu erkeğini etkileme yolları: Tam bir ev erkeğidir dağınıklıkta kafası karışır. Akılcı kadınlar yerine duygusal kadınları tercih eder. Evi deli toplu tutabilecek yetenekteki kadınlara ve anne olabilecek ideal eşe gereksinimi vardır. Düzenli yaşam, bahçe, çocuklar, beslenme ve evin her şeyi ile ilgilidir. Hata yaptığında gülmeyin onunla asla alay etmeyin. Kalbi bir kez kırıldığında tamir edilmesi mümkün değildir. Hassas kalbinde hastalık hastası olma eğilimi de gözlemleyebilirsiniz. Onun hastalık dönemlerinde şefkatli gülüşünüzü eksik etmeyin. O birine bağlandığında tam omuz verir, parasal güvenlik sağlar. Aşkına karşı aşırı duyarlıdır. Aşırı yavaş tavırları rahatsız edici olabilir ama onu acele ettirmeye çalışmayın. Yumuşak ve evcil görünün.

  ASLAN burcu kadınını etkileme yolları: Kibirli görünüşü uzaktan bakıldığında itici bulunabilir. İç dünyasına girdikçe cömert, neşeli, adil, sıcakkanlı yanı ortaya çıkar. Dış görünümüne verdiği önem ve paraya olan düşkünlüğü kötü bir şöhrette getirmiş olsa Aslan burcu yıldız olmak ister. Hem evinde, hem yatakta hem işte! Sevmeye daima hazırdır. Bu nedenle onu etkilemek zor değil ama biraz masraflıdır. İlgiden, hediyelere boğulmaktan, sık sık aranmaktan hoşlanır. Kendisini seven herkese eğilim duyabilir. Lüks, güzellik ve rahatlık anlayışı ileri düzeydedir. Bir şeyin en iyisini almak ister. Markaya önem verir. Kendisine yapılan övgülerden çabuk etkilenir. Bu konudaki aşırı duyarlılığına ve saygınlığına yapılacak saldırıları affetmez.

  ASLAN burcu erkeğini etkileme yolları: Çekici Aslan burcu erkeğine karşı çok az kadın ilgisiz kalabilir. Kadınlar onu ya karşı konulmaz biri olarak görür ya da aşırı kendiniz beğenmiş, ters biri olarak. Tembel ve kibirli olanları çabuk terk edilir. Genel olarak sıcak kalplerini ve cömertliklerini ortaya çıkartmak güç değildir. O ormanın bilge ve adil kralı olmakta başarılıdır. Sevdiği zaman aklıyla, kalbiyle ve bütün ruhuyla sever. Dünya işlerinde deneyim kazanmış, güçlü kadınlara ilgi duyar. Buna rağmen evde iktidarı elinde tutmak ister. Rahat ve lüks bir yaşam düşkündür. Kendisini sevenler içinde bir hayli savurgandır. Aşırı bencilliği ve gereksiz derecede abartılı gururu ilişkiyi tıkayabilir.

  BAŞAK burcu kadınını etkileme yolları: Onun gönlünü oyalamanız pek mümkün olmaz. Ne bedeni ne ruhu satılık değildir, kolay inanmaz ve güvenmez. Kuşkularına rağmen size kalbini kaptırmışsa eleştirilerine tahammül edemeyip kısa zamanda uzaklaşacağınızı bilir. İnsanların zayıf yanlarını görmek gibi bir doğal yeteneği vardır. Standartlarınızın üstünde olmanız bekler, olamazsanız zavallı gözüyle bakar. Maddi manevi güvenlik çok önem verdiği konulardır. Bununla birlikte seveceği kişinin mükemmel olmasını ister. Özge ve biçimde gösterişi sevmez. Sade ve pratik, günlük kullanıma uygun ve işlevsel hediyeler seçmelisiniz. Sevgisini açıkça gösteremediği için soğuk bulunur. En küçük detaylarla ilgilenir. Her konuda endişelenebilir. Zırhı kalın bir şövalyeyseniz onunla ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK burcu erkeğini etkileme yolları: Gerçekten bu adamı istiyorsanız ve eminseniz birkaç taktik önerebilirim. Birlikte yaşanması çok zor bit tip olduğunu hatırlatmalıyım. Onu etkilemek istiyorsanız elinizden geldiğince her konuda “en iyi” olmalısınız. Çünkü o en iyiyi hatta mükemmeli arar. Onun kadını zenginlik ve gösteriş meraklısı değil iyi bir ekonomist olmalıdır. Başak erkeği aşk dolu sözler söyleyemez, kur yapamaz. Romantik sözleri söylemeyi, onu okşanmayı tek taraflı olarak üstlenmelisiniz. Meslek sahibi bir kadına ilgi duyar. Besleyeceği ve tüm masraflarını karşılayacağı bir kadın aramaz. Sağlık ve hijyen takıntısı vardır.
   


 2. EjjeNNa Administrator

  Koç erkeği: Onu uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin, lider ruhlu davranın. Onunla baş edebilecek kadını sever.

  Koç kadını: Cesur, atak, bonkör ve dürüst davranın. Şık ve pahalı hediyeleri sever. Hareketli sportif hafta sonu planları ve renkli planlarla onu cezbedin.

  Boğa erkeği: Akıllı, bakımlı ve hanımefendi olun. Hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin sizde ilgi alanlarını biraz araştırın. Hızlı olun.

  Boğa kadını: Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın yanınızdan
  ayrılmayacaktır.

  İkizler erkeği: Seksi, spor, bakımsız, bakımlı ama mutlaka akıllı kadını sever. Eğlenceli olmaya hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz harekete geçene kadar o tatile çıkmıştır.

  İkizler kadını: Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın. Tekdüze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün.

  Yengeç erkeği: Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli ve destek olan kadınları sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez uzak durun.

  Yengeç kadını: Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hediye veren erkekleri tercih eder. Aradığı yaslanacak bir omuzdur.

  Aslan erkeği: Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever.

  Aslan kadını: Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi işi olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, ömür boyu sizi bırakmayacaktır.

  Başak erkeği: Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz ve abartısız kadınları sever. İddiacı ve inatçı iseniz meydan savaşına hazır olun.

  Başak kadını: Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faaliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akıllı erkekleri tercih eder.

  Terazi erkeği: Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entelektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren erkeklerden hoşlanır. Brad Pitt'e benziyorsanız, sizden etkilenecektir.

  Terazi kadını: Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entelektüel, yalan söylemeyen eğitimli tipleri tercih eder.

  Akrep erkeği: Seksi, ateşli, vefalı, özverili ve de bilgili kadın tipi ilgisini çeker. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın çünkü çok uzun sürmeyecektir.

  Akrep kadını: Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yeltenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz. Dürüstlük önemli.

  Yay erkeği: Onu güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Dürüst ve eğlenceli kadını sever.

  Yay kadını: Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

  Oğlak erkeği: Vefalı, bilgili, duyarlı, şefkatli, dürüst, planlı ve de dayanıklı kadını sever.

  Oğlak kadını: Aileye düşkün, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen ve varlığıyla mutlu eden erkeklere karşı koyamaz.

  Kova erkeği: Uçuk, akıllı, merak uyandıran, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkınsanız Kova erkeğini kaptınız demektir!

  Kova kadını: Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yapmanızı ister.

  Balık erkeği: Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir.

  Balık kadını: Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli hafta sonları tam ona göredir.
   

Sayfayı Paylaş