Burçlara Göre Araba Tercihleri

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Hangi Burç Hangi Tarz Arabayı Tercih Ediyor

  Koç: Direksiyon basindayken baska bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hizli araba kullanmaya bayilir. Refleksleri çok iyidir ve tam zamaninda önlemini alip Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insani araba kullanirken rahatsiz etmeyin,içindeki trafik canavarini uyandirabilirsiniz!

  Hayalindeki araba: Koç burcu insaninin hayalini kirmizi bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olmasi onlar için hayati önem tasir.

  Boğa: Boğa burcu yasami seven,ondan haz almayi seven bir burçtur. Boga burcu insani genelde sakin olarak taninir, ancak trafige çiktiginda is degisir. Kinci ve maceraperest olmalari onlarin direksiyon basindaki tavirlari üzerinde belirleyici rol oynar. Boga burcu sürücüsüne karsi trafikte dikkatli olmak gerekir.

  İkizler: İkizler burcu insani gençligin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insaninin hangi yasta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayi basarmasidir. Maceradan hoslanirlar ve çok meraklidirlar. Ikizler sürücüsü hizli,sinirli ve sabirsizdir.

  Hayalindeki araba: Onun degisken karakteri farkli otomobilleri begenmesine yol açar. Biraz maymun istahli oldugu söylenebilir. Seçtigi otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalidir.

  Yengeç: Çok duygusal, hayalci, çocuksu insanlardir. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon basinda da dikkatlidirler. Trafik kurallarina uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptiginda oldukça sinirlenirler. emniyet kemeri takmadan asla yola çikmazlar.

  Hayalindeki araba: Görünüs ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle degistirmezler.

  Aslan: Otomobil kullanirken kendine çok güvenir. Can sIkIcI olaylar karsisinda sogukkanliligini korumayi basardigi için hemen hemen hiç hata yapmaz.

  Hayalindeki araba: Sogukkanli olan aslan burcu insani kendine güven veren güçlü ve saglam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insaninin hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

  Başak: Hayatının bir parçasi olan titizligi otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahlari sinirli olur ve sabah otomobil kullandiginda etrafina öfke saçabilir.

  Hayalindeki araba: Detaylara önem verir,otomobilinde de konfor ister. Saglam genis ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

  Terazi: Trafikte son derece kibar olmalarina karsin oldukça kararsiz davranislar sergilerler. Sürekli diger arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk degildir.

  Hayalindeki araba: Iç ve dis dizayni önem tasir. Teknik ayrintilar genellikle fazla önem tasimaz.Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.

  Akrep: Çok kıskanç olmasiyla taninan akrep burcu,hatalari affetmeyen ve saldirmak için fırsat kollayan bir karakter barindirirlar. Sakin görünseler de bir hata ile karsilastiklarinda bagirip çagirmaktan geri kalmazlar. Siz siz olun sakin otomobilini eleştirmeyin.!

  Hayalindeki araba: En son model hizli ve güçlü otomobillerden hoslanirlar. Motor sir dolu bir kutu degil, yakından ilgilendikleri bilgi sahibi olduklari bir seydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayilir.

  Yay: Özgürlügüne düskün olan yay burcu maceraya bayilir. Kendisini çok iyi tançr ve özelliklerinin farkindadir. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarina uyar ve diger sürücülere saygilidir.

  Hayalindeki araba: Konforlu ve sevimli otomobillerden hoslanir. Otomobillerinin herkeste bulunmasini istemezler üstü açik ya da en azindan sunrooflu bir otomobil tercih ederler.

  Oğlak: Oğlak burcu yönetici olmak için yaratilmistir. Organizasyon yetenegi güçlüdür. Reflekslerine, hızına yani otomobiline hakimdir. İyi bir sürücüdür.

  Hayalindeki araba: Kullandığı otomobil mutlaka en son model olmalidir. Satis sonrasi servise de büyük önem verir.

  Kova: Hayatını oldugu gibi trafik kurallarini da hiçe sayar. Diger sürücüleri küçümseyen bir tavri vardir.

  Hayalindeki araba: Kova burcu insani otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasini ister. Uyumlu bir dizayn,eksantrik bir iç donanim,büyük boyutlu genis bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradigi özelliklerdir.

  Balık: Hayalci ve romantik balik burcu insani trafikte kurallara baglidir. Baliklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Cok dalgin olduklari için tehlikeli durumlar yaratabilirler.

  Hayalindeki araba: Canli renkleri severler. Kullanilmis otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobil alip yenilemeye üsenmezler. Gezmeye merakli olduklari için otomobilin rahatligi da çok önemlidir.
   


Sayfayı Paylaş