Burçlar Nasıl Özür Diler

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Hangi burç nasıl özür diler? Burçların özür dileme şekilleri

  Koç Burcu: Bir kere bütün Koç’lar dünya şekeri olduklarina inanirlar, özür dilemelerini gerektiricek bişey yaptıklarını ya da söylediklerini hiç düşünmezler,o yüzden dizlerinin üstüne çökmek yerine basitce “özür dilerim” derler.

  Boğa Burcu: Hata yaptıklarında insanlarla yüzyüze bakmaya çok çekinirler, hem zaten olan olmuştur, o yüzden boğaların özür dilemedikleri için kaybettikleri cok arkadaşları vardır.

  ikizler Burcu:ikizler her ne yapmiş olurlarsa olsunlar,konuyu iyice derinlemesine bi araştırırsanız mutlaka haklı çıkacaklardir, haklı olduklarını düşünmüyosanız demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz.

  Yengeç Burcu: Yengeç’in özür dilemesini bekliyosanız buna pişman olursunuz, her konuyu mutlaka kendi taraflarına çevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burc daha yoktur… sonunda bir bakmışsınız yalvar yakar olan sizsiniz.

  Aslan Burcu: Aslan hatasını telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapar.. size çiçekler alir, evinizin karşısındaki duvara kocaman harflerle Beni Affet yazar, ayaklarınıza kapanıp yalvarır, sonunda affettiginiz zaman kis kis gülmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşı koymak ne mümkün.

  Başak Burcu:Başak hata yaptığı zaman özür dilemekten çekinmez, ama bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar, herkesi kendileri gibi sandıkları için böyledirler, onlara gore iş işten gecmiş olsa bile sonuçta özür dilemiş midir, dilemiştir.

  Terazi Burcu: Hata yaptıkları zaman bunu itiraf etmeye çekinmezler.. o kadar içtendirler ki zaten özür dilerim demelerine fırsat kalmadan siz affettiğinizi söylemiş olursunuz.

  Akrep Burcu: Özur dilemenin bir formalite olduguna inanırlar,o yuzden bir telefon açmak ya da karşınıza alıp konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla özür dileyen insanların çoğu bu burçtandır.

  Yay Burcu: Yay’ların kitabında pişmanlık, özür gibi şeyler yazmaz, hatasız kul olmaz şarkısı onlarin hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bişey yaptığı zaman da ayni tavri korurlar, çifte standart yapmazlar…

  Oğlak Burcu: Onlardan basit bir “Özur dilerim’le” kurtulamazsınız, uzun bir açıklama beklerler.. 7 sayfalık bir savunma yazıp da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

  Kova Burcu, Dünya tatlısı insanlardır, hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bişeylerdüşünürler.. genelde de başarirlar.

  Balık Burcu: Kolay kolay özur dilemezler çünkü onlara göre herkesin olaylara bakış acısı farklıdır, bir Balık ve özür dilemek ha? şansınızı zorlamayın.
   


Sayfayı Paylaş