Bulutların Ötesi Ne Zaman Başladı

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Bulutların Ötesi Ne Zaman Başlayacak
  Ece Uslu ve Yavuz Bingölün Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor

  Baş rollerinde Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun oynadığı Bulutların Ötesi dizisi 20 Nisan 2012 Cuma günü 20.00'da TRT 1 ekranlarında başlıyor.

  Konusu
  Bekir şampiyonluklar yaşamış bir güreşçidir. Uzun ve parlak bir spor hayatının ardından karşılaştığı talihsizlikler ve aksilikler yüzünden yaşamı alt üst olmuştur…

  Çocukluk arkadaşı Murat’ın, tıpkı Bekir’in kendisi gibi güreşe kabiliyetli oğlu Fatih’i ona emanet etmesiyle hayatında yeni bir dönem başlar. Becerikli, girişken, dürüst ve vicdanlı bir genç adam; Fatih. Umudunu yitirmek, yolunu değiştirmek üzereyken rastlar Bekir’e. Aynı zaman diliminde, bambaşka mekanlarda hayatının gerçekliğini sorgulayan ve tüm hayatını değiştirmek için adım atan Elif Öğretmen de tecrübeleri, umutları ve korkuları ile beraber Bekir’in, Fatih’in ve diğer gençlerin hikayelerinde yerini alır... Bekir, Elif ve Fatih... Hikayenin bu üç kahramanı için, o çok bilinen tabiriyle kader ağlarını örmeye İstanbul’un naif, tarih kokan semti Balat’ta başlar. Sadece bu üç kahraman da değil; Balat’ın dokunsan kırılacak naiflikte cam kalpli gençlerinden Kamil, Fikret ve Nuri'nin de yaşamları, onların hikayesi ile beraber ilerleyecektir; kah hüzünlü sokaklarda; kah köhne bir spor salonunda... Zira güreş minderindeki mücadeleden herkesin öğreneceği şeyler olacaktır... Kimilerinin düşleri, düşlediği kadar kolay gerçekleşecek, kimilerininkiyse "bulutların ötesi"nde bir başka zirveye koşacaktır; düşlere giden o yollar kimi zaman çakıl taşlarıyla, kimi zaman da dağlardan yüce engellerle dolu olsa.

  Oyuncuları
  Yavuz Bingöl (Bekir Aksu)
  [​IMG]

  Ece Uslu (Elif)
  [​IMG]

  Nur Erkul (Filiz)
  [​IMG]

  Esra Yüce (Hatice)
  [​IMG]

  Murat Beceral (Arda)
  [​IMG]

  Tuna Arman (Yeşim)
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş