Bu Yıl Çıkacak En iyi 8 Oyun

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Oyun severler için seçtiğimiz bu sene çıkacak olan oyunların en iyilerinin listesi özellikle ilk iki oyun, uzun saatlerinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak, diğerleri de size inanılmaz bir oyun deneyimiyaşatacak.

  Battlefield 3
  : Belki de tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri Battlefield 3. Battlefield 2'nin başında harcadığımız saatleri düşündüğümüzde, bunun son oyunda nasıl olacağını kestiremiyoruz bile. Oyun, 25 Ekimtarihinde raflardaki yerini alacak.

  Elder Scrolls V: Skyrim: Dev bir dünyada özgürce dolaşmanızı sağlayan Skyrim'de en çok dikkat çeken özellik, belki de başı boş dolaşan ve her an karşınıza çıkabilen dragonlar. Bu dragonlar, önceden programlanmış bir yol üzerinde değil, belirli kural ve kısıtlamalara göre dolaşıyorlar.

  Assasins Creed: Revelations: Belki de en çok geliştirilen oyunlardan biri olan Assasins Creed, AC1'den AC2'ye geçişte tüm sorunları ortadan kaldırmıştı. Brotherhood'daki değişiklikler ies daha azdı, ancak yine de oyunu bir üst seviyeye taşıyordu. Yeni oyun ise multiplayermoduna getireceği yeni modlar ile öne çıkacak gibi görünüyor.

  [​IMG]
   


 2. GuNaHKaR Well-Known Member

  Modern Warfare 3: Daha çok Call of Dutyoynamanın zararlı olacağını hiç de düşünmüyoruz.

  Forza Motorsport 4
  : Forza ve Gran Turismo, yarış oyunlarının en önde gelen iki ismi. Hamle sırası ise şu an Forza'da.

  Star Wars: The Old Republic: BioWare'in RPG ustaları tarafınan meydana getirilecek bir Star Wars MMO'sunun ne denli muhteşem olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

  Uncharted 3: Drakes Deception: Üstün hikayesi, inanılmaz oynanış ve görselleriyle öne çıkan Uncharted'in üçüncüsü de tüm bunlara istisna oluşturmayacak gibi duruyor.

  Batman: Arkham City: Arkham City, Arkham Asylumkadar iyi olmayı başarırsa, yeri yerinden oynatabilir.</I></U> </I></U>
   

Sayfayı Paylaş