Bu Örümcek Aksesuarı Almadan Seyahate Çıkmayın

Konusu 'iPhone' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Tasarım ödüllü örümcekler; otomobil, uçak veya bisikletle yolculuklarınızda hayatınızı kolaylaştırıyor. Yolculuklarınızda akıllı telefon ve tablet bilgisayarınızı istediğini şekilde kullanabilmeniz için üretilen Spiderpodium'larla artık tatilleriniz daha rahat geçecek.

  İstediğiniz şekli verebildiğiniz 8 bacaklı örümcek podyumlar tüm mobil cihazlarınızı tamamlamak için tasarlanmış iyi bir akseuar. İstediğiniz her koşulda cihazlarınıza olağanüstü bir kullanım esnekliği sağlıyor. Bu sayede taşınabilir cihazlarınızı aklınıza gelen her yerde ve her şekilde kullanabiliyorsunuz. İngiliz Breffofirması tarafından üretilen Spiderpodium'lar Avrupa'dan sonra Türkiye'de yolculukların iyi bir aksesuarı oluyor.

  Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir seyahat aksesuarı olan Spiderpodiumlar; akıllı telefonlar, iPhone, Blackberry, iPad, Navigasyon cihazı, video oynatıcıları, Mp3'ler ve fotoğraf makinesi gibi taşınabilir tüm elektronik cihazlar için üretildi.

  2011 CES Tüketici Elektroniği Fuarı'nda yılın en inovatif ürünü ödülünü alan Spiderpodium'larla ister otomobilinizde iPad'inizi veya navigasyon cihazınızı rahatlıkla kullanabilir, isterseniz de uçak yolculuğunuz sırasında filminizi rahatınız bozulmadan seyredebilirsiniz.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş