Bu da Aston Martinin Türk yorumu

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Türk spor otomobil tasarımcısı Uğur Şahin, Ferrari ve Corvette’den sonra, Hollanda’daki ofisinde Aston Martin yeniden yorumlayarak “Gauntlet” adıyla otomobil dünyasına duyurdu. Mevcut Aston Martin modelinin üzerinde sadece görünümünü değiştiren Şahin yaptığı tasarımı ile ilgili, geçmişle gelecek arasında tutarlı bir dengede olduğunu ve günümüzdeki otomobil dizaynlarıyla da örtüştüğünü söyledi.

  Bu araç Tarantilo filmin fırlamış gibi görünsede aslında Uğur Şahin’in kendi zevkini yansıtıyor. Aracın tasarımında Aston Martin’in One-77, DB AR1 ve DB3S modellerinin yanısıra, Alfa 8C Competizione ve Maserati GranTurismo’dan da izler görebilmek mümkün.

  [​IMG]

  Aston Martin Borusan'a yakışır
  ÜNLÜ İngiliz lüks otomobil markası Aston Martin'in Türkiye distribütörlüğü için imzayı kısa sürede atacaklarını da kaydeden Borusan Otomotiv'in İcra kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, "Aston Martin'le Türkiye'de başka şirketlerde ilgileniyordu. Ama sonuçta bir tek biz kaldık. Zaten Aston Martin gibi bir marka da Türkiye'de Borusan'a yakışırdı. İmzalar için Aston Martin bizden haber bekliyor" dedi.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

Sayfayı Paylaş