Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Boyanabilir Duvar Kağıtlari Fiyati
  Lüks Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları, ucuz Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları, Boyanabilir Duvar Kağıtlari Fiyatlari, ithal Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları, luks Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları, kaliteli Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları

  Koçtaş mağazaların’da satın alabileceğiniz ev duvar kağıdı modelleri en uygun fiyatlar koçtaş’ta desenli yada düz renk seçenekleri ile ucuz fiyata duvar kağıdı satın alabilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıdı baskı modelinden size uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır.

  Koçtaş boyanabilir duvar kağıtlarını sizler için inceledik 1 rulosu 5,32 m2 alan kaplayan kağıtlar istenildiği zaman farklı renklere macun, zımpara uygulamasına gerek duymadan kolaylıkla değiştirilebilir. Fiyatlara gelince boyanabilir duvar kağıdının koçtaş satış fiyatı 29,90 TL oldukça uygun bir fiyat.

  Örnek duvar kağıtlarından biri dokulu kağıtları farklı motif ve desenlerde satın alabilirsiniz örnek olarak bir duvarı dokulu dairesel desenli kağıt diğer duvarda ise düz kağıt uygulanabilir.

  Lüks duvar kağıtlarına gelince Koçtaş Riva stone çiçek desenli duvar kağıdı fiyatı 36.90 TL kapladığı alan 5,32 m2.Duvar kağıdı konusunda oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan Koçtaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Koçtaş duvar kağıdı fiyatları 26 TL ile 39 TL arasında değişen fiyatlara satılmakta. En hesaplı duvar kağıdı fiyatı Koçtaş.
   


Sayfayı Paylaş