Boschtan yeni arıza tespit cihazı

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Bosch’un KTS Serisi Arıza Tespit Cihazı
  ailesine yeni bir cihaz daha ekleniyor. Dünyada ve Türkiye’de araç parkı ile otomobil teknolojisinin sürekli olarak gelişmesi ve araçlarda bulunan elektronik uygulamaların gitgide yaygınlaşması sonucunda test cihazları daha fazla önem kazanıyor. Önümüzdeki günlerde, araç onarım servislerinin bile yeni nesil araçlara hizmet verememe ihtimalini gözönüne alarak, Bosch ilk yıllarda basit arıza tespitleri ile sınırlı olan KTS arıza tespit cihazları serisini geliştiriyor. Tüm araç markaları için ihtiyaç duyulan komple diyagnoz paketini (arıza tespiti, hata kodu okuma, hata kodu silme, ölçülen değerler, adaptasyon, servis bakım işlemleri, araca özel test, ölçüm ve adaptasyon adımları) sunan Bosch, ürün gamına bir yenisini daha ekliyor.

  [​IMG]

  Bosch KTS 340 Arıza Tespit Cihazı : Ergonomik Tasarım ve Yenilikçilik
  Bosch serisine yeni eklenen KTS 340 Arıza Tespit Cihazı ile üretilen araçların elektronik sistemleri için gereken diyagnoz, güvenilir, hızlı ve kapsamlı olarak yapılıyor. Yüksek teknolojisi ile tüm araç markaları için yüksek performans ve profesyonel diyagnoz avantajı sağlayan KTS 340, Türkçe olan kullanım menüsü ve LCD dokunmatik ekranı sayesinde, tüm testleri ve ölçümleri kolaylaştırıyor.

  KTS 340, aracın tamiri ve bakımı sırasında izlenmesi gereken yolları, araca ait teknik bilgileri ve hatta kullanılması gereken orijinal yedek parça numaralarını dahi gösterebilen lisanslı ESI[tronic] yazılımına sahip. Modüler olarak yapılandırılmış ve taşınabilir olarak kullanılabilen KTS 340 arıza tespit sistemi, araç bilgileri, arıza teşhis, arıza arama ve bakım fonksiyonlarını yerine getiriyor. Bellek kartlı bir bilgisayar ünitesine ve 8,4 inç LCD dokunmatik ekrana sahip olan cihaz, kullanıcıya ESI[tronic] yazılımı, bellek kartına kurulu bir şekilde teslim ediliyor. Bosch, KTS 340 Arıza Tespit Cihazının da eklenmesi ile KTS 340, KTS 530/540/570, KTS 670 ve KTS 200’den oluşan komple ürün gamı ile hizmet sunmaya devam ediyor.
  13.03.2009, Cuma
   


Sayfayı Paylaş