Bonie Selülit Yağı

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Bonie Selülit Yağı

  [​IMG]

  Selülit tam olarak nedir ve neden bu kadar büyük bir problem teşkil etmektedir ?

  Selülit fazla büyümüş yağ hücrelerinde kaynaklanır. Eğer metabolizma normal çalışıyorsa yağ hücreleri toplu iğne büyüklüğünde olur. Besinlerde aldığımız yağlar ufacık moleküller halinde bu hücrelere depolanır ve vücut ihtiyaç duyduğunda bunları serbest bırakarak enerjiye dönüştürür. Ancak bazı koşullarda yağ hücrelerinde bulunan depolama ve serbest bırakma mekanizması bozulabilir. Sağlıksız ve düzensiz beslenme yoğun stres veya hormonal dengesizlikler bu bozulmanın başlıca sebebidir. Bu aşamadan sonra yağ hücrelerinde aşırı oranda büyüme meydana gelir. Sonuçta yağ hücreleri damarların üzerine baskı uygular ve metabolizmanın zararlı maddeleri dışarı atma fonksiyonu bu şekilde engellenir.

  Selülit sadece kadınlarda görülür. Bunun nedeni kadınlık hormonu olan östrojendir. Bu hormon bağ dokusunu gevşetici etki yapar. Erkeklerin bağ dokusu sıkı olduğundan yağ hücreleri büyümeye başladığında korse etkisi oluşur. Kadınlarda ise büyüyen yağ hücreleri bağ dokularının arasından geçebilir ve zamanla deride belirgin bir hale gelebilir. Bütün bunların dışında, yağ hücreleri östrojen oluşturabilme özelliği taşırlar. Bu da selülit için ortam yaratır, kalça ve basenlerde daha fazla yağ depolanır ve selülit oluşumuna daha uygun bir ortam mevcuttur.
  www.turkeyarena.com
  Bonie Selülit Yağının Selülitleri Yok Etmedeki Mucize Etkileri Nelerdir ? Naıl Çalışır ?

  . Vücudun atıklardan temizlenmesine yardımcı olur.
  . Kan dolaşımını hızlandırır ölü hücreleri yenilenmesine yardımcı olur.
  . Oil ve aktif olan O3 ozon vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlar.
  . Cildin nem seviyesini kullanım sonrası arttırır.
  . Ciltteki mikro sirkülasyonu arttırılmasına yardımcı olur.
  . Çatlakların onarılmasına yardımcı olur.

  Bonie Selülit Yağı; yağ çözücü etkisi ile deri altındaki yağı azaltır ve deriyi sıkılaştırır. Doğrudan doğruya yağ hücrelerini harekete geçiren ve hücrelerin içini boşaltmayı sağlayan anti selülit solüsyonudur. Düzenli kullanıldığı taktirde vücutta gözle görülür ciddi düzelmeler gözlemlenir. Bonie Selülit Yağı' nı düzenli aralıklarla yapacağınız masaj ile uygulamanız selülit, selülit oluşumunu ve çatlakları azaltacaktır. Deriye hemen nüfus etmesi ile doğrudan yağ hücrelerini etkiliyor. Dokulara etkisi daha önce masaj yapıldığı taktirde Oil etkisi lenf ve kanın harekete geçmesi ile iki kat daha hızlı ve etkili olur.

  Bonie Selülit Yağı; masaj yolu ile derin dokularda dolaşımı kolaylaştırır,ritmik masaj sayesinde kolejeni aktif olup,lenf drenajı yapar. Yağ dokusunun hacmini azaltarak ve ödemi çözücü etkiye katkıda bulunarak bu etkileri kuvvetlendirir.(turkeyarena.com) Oil etkileri dokulardaki biyolojik atıkların atılmasını ve dokunun gerginliğini ve elastikiyeti tekrar düzenlenmesine katkıda bulunurken, bu etki mekanizması haftada 4 defa 30-45 dakikalık masaj uygulaması ile 3 hafta sonra tüm vücudun forma girmesine yardımcı olur. Uygulama yapılan bölgelerde ve vücudun genelinde toparlama olduğunu kısa sürede göreceksiniz.

  İşlem ağrısız olup,masaj yapıldığı için seans sonrası kendinizi rahatlamış ve iyi hissedeceksiniz. Kişisel kullanım amaçlıdır. Özel olarak geliştirilmiş yumuşak formülü ve cilde uyumlu Ph derecesi ile cilde yumuşak ve ipeksi bir görünüm verir. Hiç bir kimyasal madde içermemektedir. A ve E vitaminleri ve patentli vitaminlerce zenginleştirilmiş Oil plazması içerir. Kendine has kokusu olan Bonie Selülit Yağı natürelliğe ek olarak koku verici,koruyucu,renklendirici hiçbir sentetik ve kimyasal katkı maddesi içermemektedir. %100 Natüreldir.
  Fiatı: 1 Adet 60 ytl
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş