Bonie Ayak Kremi ( Haftalık Bakım )

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Bonie Ayak Kremi ( Haftalık Bakım )

  [​IMG]

  Bonié Thérapied Yoğun Ayak Bakım Kremi formülündeki, Emu, German Chamomile özleri ve Çinko oksit, Provitamin B5, Hydagen B ve Elastap HB 100 gibi maddeler sayesinde ayakta oluşmus¸ çatlak, pişik, koku, terleme ve mantar gibi sorunlarının tedavisine yardımcı olur. Mentol özü sayesinde aşırı yorgunluğa karşı ayakları ferahlatır ve rahatlamasını sağlar.

  Bileşimi: Aqua, Glycerin, GlycerylStearate(and)Ceteareth-20(andCeteareth-12 (and) Cetearyl Alcohol (and) Cetyl Palmitate, Petrolatum, Paraffinum Liquid, Myristyl Myristate, Isopropyl Myristate, Polydimetylsiloxane, Zinc Oxide, Stearic Acid, Provitamin B5, Emu, German Chamomile, Hydagen B, Elastap HB 100, Urticadioica Nettle Extract, Arnica Montana Extract, Nastirtium Officinale Extract, Rosemary Extract, Salvia Officinale, Tocopheryl Acetate, Menthol, Frangnance, hexamidinediisethionate, 2-Bromo-2-Nitropropane, -1,3-Diol, Methylchloroiso-thiazolinone, Methylisothiazolinone.

  Deve kuşu yağı ( Emu Oil ): İçindeki yağ asitleri, insan cildindeki yağ kompoziyonuna yakın değerler içerdiğinden derideki yağ emilimi kolaydır. Yüksek derecede Antifungal etki gösterdiğinden ayaklarda oluşmuş pişikler ve mantar enfeksiyonlarının tedavisine yardımcı olur. Cildi besleyici özelliği nedeniyle, yumuşaklık ve pürüzsüzlük verir.

  Provitamin B5: Doku ve hücrelerin sağlıklı olması için gerekli bir vitamindir. Sağlıklı cilt oluşumunu hızlandırır.
  www.turkeyarena.com
  Papatya Ekstratı (German Chamomile): Yanıklarda, yaralarda antiseptik ve dezenfektan olarak kullanılır, bakteri veya mantar öldürücü etkinliği ( anti-bakteriyel ve anti-fungal), yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliği vardır. Mantar ve bakteriyel enfeksiyonların gelişimini engellemeye yardımcı olur.

  Hydagen B: Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Çevresel etkenlerin cilt üzerinde yapacağı tahribatı en aza indirir.

  Elastap HB 100: Cildi mantar gibi dış etkenlerden korur.

  Isırgan Otu ( Urticadioica Officinale ): Antiseptik ve yağ dengeleyici özelliklere sahiptir. Kan dolaşımı bozukluğunun düzenlenmesine fayda sağlar. Isırgan otu ekstratı içerisinde ayrıca Vitamin C, Vitamin B2, Vitamin B5, Vitamin B9 ve Vitamin K bulunur.

  Arnika ( Arnika Montana ): Kan durdurucu ve yaraları iyileştirici özelliği vardır. Haricen kullanıldıg^ında romatizma ağrılarına iyi gelir.

  Biberiye ( Rosemary Leaves ): Antioksidan özelliği vardır. Ayaklarda soğuğun sebep olduğu ağrılara, romatizmaya ve mafsala iyi gelir, ayrıca kan dolaşımını hızlandırır.

  Adaçayı ( Salvia Officinale ): Ayak kokusunu önlemeye yardımcı olur. Ve ayaklarda oluşabilecek kötü kokuların önüne geçer. Ter dengesini düzenler.

  Su Teresi ( Nastirtum Officinale ): Mantar oluşumuna karşı etkili bir bitkidir.

  E Vitamini ( Tocopheryl Acetate ): Doğal nemlenme ve kırışıklıkların düzeltilmesine yardımcı bir üründür. Hücre bozulmasını önler ve ayakların dış tabakasının zarar görmüş bölgelerinin onarılmasına yardımcı olur.

  Hexamidinediisethionate: Ayaklardaki mantar oluşumuna karşı son derece etkili bir hammaddedir.

  Çinko Oksit ( Zinc Oxide ): Mikroplara karşı anti bakteriyel özelliğe sahip olan ve hücre yenilenmesini arttıran etkisi vardır. Krem, cilt üzerinde tabaka oluşturarak tahrişleri önler ve yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

  Mentol ( Menthol ): Ayaklardaki damarları genis¸leterek rahatlık ve serinlik verir.

  Kullanım Şekli: Özellikle derin çatlak, yarık ve mantar olan bölgelere günde iki defa ayaklar iyice temizlenip kurulandıktan sonra krem masaj yaparak cilde yedirilir. Bir aylık kürden sonra ayak bakımına Bonié thérapied günlük bakım kremi ile devam edilmesi tavsiye edilir.

  Sağlık Bakanlığının 05/02/2007 tarih ve 6029 sayılı bildirimi ile üretilmiştir.

  Kullanım Amacı: Bonié Thérapied -Intensive Care- ayak bakım kremi ayakta oluşmuş çatlak, pişik, koku, terleme ve mantar gibi sorunlarının önlenmesine yardımcı olur. Günlük bakım amaçlıdır.

  Kullanım Şekli: Ayaklar iyice temizlenip kurulandıktan sonra krem masaj yaparak cilde yedirilir. Bir aylık kürden sonra ayak bakımına Bonié thérapied günlük bakım kremi ile devam edilmesi tavsiye edilir.
  Fiatı:1 Adet 55 ytl
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş