Boğaziçi Köprüsünde Kıskandıracak Evlenme Teklifi

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ot-gu tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Boğaziçi Köprüsü'nde Lazerli Evlenme Teklifi

  Adam Evlenme teklifini Boğaziçi Köprüsüne Lazerle yansıtarak yapmış yok be abi. Bunu duyan tüm evli bayanlar şimdi kocasının omzuna vurarak bak gördün mü millet neler yapıyor sen bi teklifte dahi bulunmadın diyerek homurdanıyordur. İnsanın erkek olarak yapmayın böyle hareketler diyesi geliyor :)

  Boğaziçi Köprüsü'nde ilginç bir evlilik teklifi görüldü. Teklifi yapan şahıs ile kabul eden kadın, köprünün altına lazerle yansıttıkları dev cümleler ile duygularını dile getirdi.

  [​IMG]

  Adının Fatih olduğu öğrenilen bir kişi, boğazdaki bir tekneden Boğaziçi Köprüsü'ne yansıttığı lazer ile "Sema, benimle evlenir misin?" yazarak sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Sema adlı kız ise bu ilginç evlenme teklifine yine aynı yöntemle karşılık vererek köprü üzerine art arda iki kez "Evet" yazarak cevap verdi.

  Ortaköy sahilindeki restoranlarda bulunan vatandaşlar, çiftin Boğaz Köprüsü üzerine yansıttığı lazer ışığıyla evlenme teklifini şaşkın bakışlarla izledi. Evlenme teklifinin ardından genç çiftin bulunduğu tekneden havai fişek atıldı.
   


Sayfayı Paylaş