Boğa Burcunun 10 Temel Özelliği

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Boğa Burcunun Genel Özellikleri

  GÜZELLİK VE SANAT TUTKUSU: Güzeli güzel olmayandan, sanatı sanat olmayandan ayırabilme yeteneği; zevklilik, doğa sevgisi musiki sevgisi.

  TERTİP, DÜZEN, DİSİPLİN, SİSTEMATİK:Hayatının her aşamasını planlama, evde disiplin, yeme içme uyuma saatlerinde düzen, işe gelip gitme saatlerinde dikkat.

  MADDECİLİK: Mal ve paraya düşkünlük, biriktirme hırsı, sahiplenme, cimrilik, karşılığın fazlasıyla almaya çalışacağı bir iş için kılını kıpırdatmama.

  SABIRLI, SAKİN VE İHTİYATLI OLMA: Acele ve telaşlı davranmama, sükuneti koruma, riske girmeme, katlanabilme, damarına basılırsa saldırganlık.

  SAHİPLENMEYE DAYALI KISKANÇLIK: Eşi, çocukları ve arkadaşları dahil eline geçirdiği herşeyi sahiplenme, bunları aşırı kıskanma, başkasına ilgi gösterilmesine dayanamama, sahip olduklarıyla övünme ve başkalarını kıskandırma.

  İNATÇILIK, AZİMLİLİK: Doğru bildiği yoldan dönmeme, ağır ve emin adımlarla başarıya ulaşmak için çalışma, hedefe ulaşabileceği inancını kaybetmeme.

  GÜVENİLİRLİK, SADAKAT, VEFA: Sıkı dostluk,acımasız düşmanlık, evine bağlılık, dürüstlük.

  MUHAFAZAKARLIK: Kurallara aşırı bağlılık;sabit fikirlilik, yeniliklere ve başkalarının düşüncesine kapalı olma.

  GÜÇLÜLÜK, DAYANIKLILIK: Güçlüklerden yıkılmama, kolay hastalanmama, hedefe ulaşabilmek için yorulmadan çalışabilme, alkole karşı dayanıksız bünye.

  ZEVKE DÜŞKÜNLÜK: Oburluk derecesinde yeme içme meyli, gezmeye ve eğlenmeye düşkünlük, cinsel arzular, beğenilme ve sevilme tutkusu.
   


Sayfayı Paylaş