Boğa burcu ve boğa burcunun özellikleri

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Zorlukların İnsanları Boğa Burçları

  Sakin ve huzurlu yapıları, hayatlarını ahenkli bir şekilde geçirmelerini sağlar. Hayatları boyunca başlarına gelen türlü acılar, dertler ve zorluklar karşısında yılmadan mücadele ederler ve ayakta kalmayı başarırlar. Arkadaşlık ve dostluk onlar için önemlidir. İyi huylu, sabırlı ve küçük şeylerden mutlu olan Boğalar, hayata güzellik katar, mutluluk verirler. Yaratıcı, uyumlu, kaliteli ve güzel olan her şeyden hoşlanır ve bunları elde etmenin yollarını bulmakta pek zorluk çekmezler.

  Toprak grubundan oldukları için somut işler onları cezbeder. Maddeyle olan sıkı ilişkilerini, hayatı daha kolay hale getirmeye yönelik yöntemler geliştirmek için kullanırlar. Boğalar'ın para kazanmaya yönelik özel bir yetenekleri vardır. Onlar kazanmayı ve harcamayı bilen tiplerdir. Parayı bir Aslan gibi gösteriş ve lüks için değil, rahat bir hayat sürebilmek için ister. Onlar hangi işle uğraşırlarsa uğraşsınlar mutlaka para kazanmayı başarır ve sonunda istedikleri rahatı sağlayacak düzeni de kurarlar. Hayalinde ise, tembel tembel koltuğunda oturup keyif yapabileceği günler vardır. Bazı durumlarda tutumlu olabilirler ama lükse ve kaliteye tutkunlukları yüzünden hiç düşünmeden para harcayabilen insanlardır.

  Boğa burcu iş hayatı

  Boğa burcu insanları tam anlamıyla mükemmel bir işkoliktir. Yaptıkları her işte başarılı olmasını ve yaptıkları her işi mutlaka sonlandırmasını bilirler. Hırslı ve çalışkan olmalarından dolayı mutlaka yükselecek ve başarılı olacaklardır. İşlerine fazlasıyla düşkün olduğunu söylemek gerekir. Riskli işlere atılmaz ve maddi gücü olabildiğince iyi kullanırlar. Parasal konularda iyidir ve geleceğini garanti altına alır.

  Boğa burcu aşk hayatı

  Boğa burcu insanları aşk hayatında ciddi beraberlik peşindedir. Kendisine layık olacak kişiyi beklerler. Birlikteliklerinde kıskanç olabilirler. Ancak, ilişkilerinin ihtiraslı olmadığını söylemek gerekir. Romantik kişilerdir ve bu durum birlikteliklerine yansır. Aşk hayatlarında takıntılı, tutkulu ve duyarlı bir yapıya sahiptirler.

  Boğa burcunun olumlu yönleri


  Dayanıklı olması, mantıklı bir şekilde hareket etmesi, güvenilir olması, kendine yeten bir kişiliğe sahip olması, barışçıl olması, duyarlı, üretken ve sabırlı olması, dengeli bir kişiliğe sahip olması ve son derece nazik olması vardır.

  Boğa burcunun olumsuz yönleri


  İnatçı, bildiğini okuyan bir yapıya sahip olması, aşırı kıskanç olması, gözü doymayan bir kişiliğe sahip olması, keyiflerine aşırı düşkün olmaları, sadece kendilerini düşünmeleri, kimi zaman katı olması, yavaş hareket etmesi, kibirli olması, takıntılı ve müsrif olması vardır.

  Burçlar kuşağında boğa


  Yönetici gezegeni, aşk tanrıçası olarak bilinen Venüs olan Boğa burcunun simgesi Boğa veya Boğa'nın baş kısmıdır. Maddiyat, para ve güç ile ilişkilendirilen, ikinci evi temsil eder. Uğurlu sayısı; 6, uğurlu rengi; pembe ve uğurlu taşı; zümrüt'tür. Negatif, toprak grubuna bağlıdır ve dişi burcudur. Sabit niteliklidir.
   


Sayfayı Paylaş