Boğa burcu özellikleri kadın

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

  Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

  Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

  Boğa burcu kadını evine düşkündür. Huzursuzluktan hoşlanmaz. Hediye almaktan fazlasıyla hoşlanırlar.

  Boğa Burcu Kadını Aşk

  Boğa burcu kadını aşk hayatında sadık olmayı tercih eder. Sadakat onlar için çok önemlidir. Birlikte olduğu kişiden de aynı davranışı bekler. Oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Partnerini her zaman kıskanır ancak bunaltmaz.

  Boğa kadını aşk hayatında genellikle mantığı ile hareket eder. Yine de duygusal yönünü hiçe saydığını söylemek mümkün değildir. Birlikteliğinde saygıya ve sevgiye aşırı önem verir. Boğa burcu kadını için birliktelik aslında delici aşk anlamına gelmektedir.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Boğa burcu kadını kendisine daima olumlu yaklaşımlarda bulunacak, kendisine itiraz etmeyecek erkeklerden hoşlanır. Kendisine asi davranışlarda bulunmayacak, itiraz etmeyecek erkeklerden hoşlanır. Romantizmden uzak, maço tavırları olan erkeklerden hoşlanmazlar. Onun ilgisini çekmek isteyen erkek romantik anlar yaratmayı bilmelidir. Kendisine değer verdiğini hissettiği erkeklerden hoşlanırlar.

  Nasıl etkilenir?

  Boğa burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle giyimine dikkat etmeli. Bakımsız erkeklerden asla etkilenmezler. Gülümseyerek Boğa burcu kadınını etkilemek mümkündür, asla ama asla somurtkan davranılmamalıdır. Boğa burcu kadını ile arkadaş olan bir kişi onu etkilemek istiyorsa, lüks bir restoranda onu yemeğe çıkarmayı denemelidir. Kararlı ve tutarlı erkeklerden etkilenirler.

  Nelerden hoşlanır?

  Boğa burcu kadını özellikle arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanır. Yemek yemekten ve yapmaktan hoşlanır. Lüks mekanlarda takılmaktan ve eğlenmekten hoşlanır. Gülmekten ve güldürmekten hoşlanır. Çikolata ve abur cubur yemekten hoşlanır.

  Hediye seçimi

  Boğa burcu kadınına hediye almak istiyorsanız ona hoş kokulu bir parfüm alabilirsiniz. Mutfak, Boğa kadınları için oldukça önemlidir. Mutfakta kullanacağı dekorasyon parçaları ya da normal olarak kullanabileceği hediyeler de alabilirsiniz. Boğa burcu kadınına hediye olarak kıyafet almak isterseniz doğal kumaşlardan yapılmış kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Atkı veya bere de olabilir ancak yumuşak ve tene batmayanından olmalıdır.
   


Sayfayı Paylaş