Boğa burcu özellikleri erkek

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

  Boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır. Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.

  Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Çünkü göründüğünden çok daha hassastır.

  Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

  Boğa Burcu Erkeği Aşk

  Boğa burcu erkeği aşk hayatında kadınlara hem fiziksel hem de duygusal olarak değer verir. Aşk hayatında ne aradığını bilen bir erkektir. Aşka çok önem verir. Aldatmayı ve yalanı sevmez. Son derece sadık bir partner olduğunu söylemek gerekir. Kadınlar genel olarak erkeklere güvenmez, ancak Boğa burcu erkeği bu güven ihtiyacını fazlasıyla karşılaşabilir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında birlikte olduğu kadınla her türlü paylaşımda bulunmak ister. Kısa süre önce tanıştığı bir kadınla birliktelik kurmak ona göre değildir. Birliktelik kuracağı kadını inceler ve daha sonra bu konuda bir adım atar. Bir kadından hoşlanıyorsa, onu elde etmek için her yolu dener. Boğa burcu erkeği aşk hayatında öncelikle saygıya çok önem verir. Sevdiği zaman kıskanç olabilir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Boğa burcu erkeği sorunsuz davranan ve sıkıntı yaratmayan kadınlardan hoşlanır. Duygusal kadınlara olan ilgisi daha fazladır. Karşısındaki kadın, kendisine huzur veriyorsa Boğa erkeği ondan hoşlanabilir. Çünkü huzur Boğa erkeği için oldukça önemlidir. Karşısındaki kadın kendisine koşulsuz riayet ediyorsa ondan hoşlanır. Boğa burcu erkeği kendisine saygı gösteren, mükemmel olduğunu hissettirecek, kendisine değer verecek ve zeki olan kadınlardan hoşlanır.

  Nasıl etkilenir?

  Boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız kendinize bakıyor olmalısınız ve zevk sahibi olmanız gerekiyor. Güzelliğe önem verir, bu nedenle güzel olmaya önem verin. Tatlı sözler söyleyerek onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Onun aldığı kararlara saygı duymalısınız. Basit ve kişiliği güçlü olmayan kadınlardan etkilenmez. Boğa burcu erkeği ile birlikte olmak isteyen bir kadın, Boğa erkeğinin adım atmasını beklememelidir.

  Nelerden hoşlanır?

  Göze güzen görünen, içlerini heyecanlandıran her şeyden hoşlanır. Özellikle müzik ve resime olan ilgileri çok fazladır. Huzurlu ortamlarda bulunmaktan, özellikle sakin insanlarla bir arada bulunmaktan hoşlanır.

  Hediye seçimi

  Boğa burcu erkeğine güzel bir tatil bileti ya da güzel bir sauna zamanı hediye edebilirsiniz. Masaj yaptırmaktan da keyif alan Boğa burcu erkeğine, masaj salonundan üyelik hediye edebilirsiniz. Ayrıca müzik konseri için kendisine hediye edilen bilete bayılacaktır. Gitmek isteyip, gidemediği bir yere de götürebilirsiniz. Boğa burcu erkeği genel olarak evde vakit geçirmekten ve televizyon izlemekten keyif alır. Bu nedenle Boğa erkeğine bir televizyon koltuğu hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş