Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Boğa Kadınlarının İlgisi Nasıl Çekilir?

  Boğa burcu kadınlarının dış görünüş olarak aradığı erkek tipi, metro seksüel erkek tipidir. Bakımlı erkekler her zaman boğa kadınlarına ilginç gelmiştir. Fakat yüzeysel özelliklere bakmaya devam edersek, Boğa burcunda olan kadınların paraya ve finansal konulara diğer tüm burçlardan daha çok önem verdiğini rahatlıkla görebiliriz. Bir erkeğin, onların maddi gereksinimlerini karşılayamayacağını hissettikleri anda; kafalarındaki değersiz erkekler listesine bir satır daha ekleyiverirler.

  Boğa burcu kadınları, işitsel öğelere derin anlamlar yüklerler. Onlar için, kelimelerle dans edebilen erkekler her zaman daha çekici olmuştur. Kulaklarından kabine inebilen bir erkeği yakaladığında ona tüm manevi dünyasını açar. Koşulsuz şartsız aşık olabileceği erkek karşısında erir ve hayatlarının tamamını bu aşka adamak için çaba sarf ederler.

  Boğa burcu kadınları sadık bir eş arayışındadır. Kendi karakter yapısında sadakat gizli olduğundan, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemesi tesadüf değildir. O nedenle boğa burcu kadınına çekim duyan bir erkek, hayatındaki diğer tüm kadınlardan vazgeçmek mecburiyetinde kalabilir.

  Boğa kadınlarının genel yaşam tarzlarına bakıldığında, kolaylıkla sinirlenebilen bir yapıya sahip değildir. Ancak uzun uğraşlar sonucu sinirlenirse, etrafında fazla durulmaması gerekir. Çünkü bu burçlar istediklerinde sözcüklerini bıçak gibi kullanarak karşılarındaki kişiyle incitici tartışmalara girebilir.

  Boğa kadınlarının belki de en büyük zaafı, beslenmeye olan düşkünlükleridir. Lezzetli yemeklere asla hayır diyemezler. Kendilerine leziz yemekler sunabilen bir erkeğe her konuda tolerans gösterebilirler. Elbette Boğa burcu kadınını etkilemek isteyen erkekler yalnızca onu leziz yemekler yapan restoranlara götürmekle kalmamalı, aynı zamanda ona tadı damağında kalacak yemekler pişirebilmelidir. Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer sözü; Boğa kadınlarının beslenmeye ve aşka bakışlarını da ifade edebilir.
   


Sayfayı Paylaş