Boğa Burcu İş Hayatı

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Boğa Burcu ve İş Hayatı

  Boğa güvenilir, sadık ve anlaşması kolay bir çalışandır. Toprak burcu olduğu için pratik yanı kuvvetlidir ve ayakları yere basar. Boğa'nın en büyük problemi harekete geçmekle alakalıdır. Şimdi boğa erkeği ve kadınının iş hayatındaki tutumu ve becerileri ile ayrı ayrı ilgilenelim.

  Erkeğinin: Zeki ve analitik düşünebilen yapısı ile tanıdığımız Boğa burcu erkeği, üretken bir erkek olduğu için özellikle ticari yönü çok gelişmiştir. Matematik ile ilgili alanlarda oldukça başarılı olan boğa burcu erkeğinin mimarlık, mühendislik gibi alanlarda başarılı olduklarını görebiliriz. Birçok iş dalında oldukça verimli olan bu erkekler, inatçı bir yapıya sahip oldukları için hangi işte çalışırlarsa o sektörde başarılı olur ve kısa sürede yükselirler. Çevresindeki insanlar tarafından beğenilen ve takip edilen bu erkekler, popüler bir erkek oldukları için, iş yerinde de grup çalışmalarına oldukça yatkınlardır. Projeler, grup çalışmaları bu erkeklerden sorulur. Her zaman disiplinli ve kendini bilen bu erkekler için ticaret hayatı da oldukça iyi bir seçim olacaktır.

  Kadınının: Boğa burcu kadını, duygusal gibi görünse de oldukça analitik bir yapıya da sahiptir. Yeri geldiğinde mantığını duygularının önünde tutabilen boğa burcu kadını, estetik algılara oldukça önem verir. Estetik ve güzellik alanlarında oldukça istekli ve başarılı bir çalışma sürdüren bu kadınlardan iyi birer estetisyen, doktor ve güzellik uzmanı olur. Tüm bunların yanında üretken ve disiplinli olan bu kadınlar daha birçok sektörde de başarılı olur. Kendine güvenen boğa burcu kadını, iyi bir aşçı da olabilir. Yemek yapma konusunda oldukça başarılı olan boğa burcu kadını, en güzel tabakları hazırlamak konusunda tam bir ustadır. Tüm bunların yanında bu kadınlar müzisyen, sanatçı ya da şarkıcı da olabilir.
   


Sayfayı Paylaş