Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Boğa Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları

  Toprak grubunun en gözlemci burcudur.Venüs tarafından etkilenen burç garantici bir yapıya sahiptir.Ani soruları sevmeyen ve ani ilgileri sevmeyen , fazla soru sorulduğunda sıkılan bir karektere sahiptir.

  Boğa burcu erkeği güzel olan kadınlardan, zevk sahibi olan ve bakımına önem veren kadınlardan etkilenir. Ayrıca maddi gücü yüksek olan kadınlar, Boğa erkeğinin dikkatini kolaylıkla çekebilir. Koç erkeğinin aksine, Boğa erkeği romantik anlardan ve duygusal sözlerden hoşlanır. Böyle anlarda tam anlamıyla bir kedi gibi sokulgan olabilir. Kendisini etkilemeyi başaran kadınlara karşıda son derece sadıktır.

  Boğa burcu erkeği eleştirilmekten hoşlanmaz. Eleştirmeyi seven kadınların şansı, yok denecek kadar azdır. Kişisel olarak güçlü kadınlardan etkilenir. Boğa erkeği silik kadınlardan asla ama asla hoşlanmaz. Asla bir kadını etkilemek için uğraşmaz, bu nedenle Boğa erkeğini etkilemek isteyen kadınlar ondan bir adım beklememeli. Peşinden koşan, kendisini etkilemek için uğraşan kadınlardan daha fazla etkilenirler.
   


Sayfayı Paylaş