Boğa Burcu Anlaştığı Burçlar

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve ot-gu tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Boğa Burcu ile İyi Anlaşan Burçlar

  Çok iyi: Başak, Oğlak
  İyi: İkizler, Yengeç, Balık, Koç
  Kötü: Kova, Aslan, Akrep
  Ne iyi ne kötü: Terazi, Yay

  Erkeğinin: Boğa burcu erkeği toprak grubuna mensup bir burçtan olduğu için o grubun kadınları ile iyi anlaşır. Başak ve Oğlak kadınları ile başta zor anlaşır gibi görünseler de, aslında birlikte çok iyi vakit geçirirler. İlişkilerini dengede tutup ilerletebilirlerse, ilişkinin ilerleyen zamanlarında harika bir çift olabilirler. Boğa burcu erkeği için en ideal işler yengeç kadını, balık kadını ve akrep kadını olacaktır. Hoyrat ve kendine özgü bir yapıya sahip olan kıskanç akrep kadınları, daha ilk görüşte boğa burcu erkeğinin dikkatini çeker. Duygusal ve bir o kadar da sevdiğine bağlı bir kadın olan yengeç burcu kadını da boğa burcu erkeğinin dikkatini çeken kadınlar arasında yer alır.

  Kadınının: Boğa burcu kadını toprak grubuna mensup bir kadındır. Bu kadınlar özellikle su grubundan erkeklerle iyi anlaşır. Duygusal erkeklere karşı bir zaafı olan bu kadınlar için en ideal erkekler yengeç,akrep ve balık erkekleridir. Fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı ilgili olan boğa burcu kadını, romantik sürprizlerden hoşlanır. Romantik sürprizler konusunda oldukça başarılı olan yengeç burcu erkekleri bu kadınlar için ideal bir eş olacaktır. Aynı şekilde oğlak burcu erkeği de boğa burcu kadını için iyi bir seçimdir. Oğlak burcu erkeği inatçı ve tuttuğunu koparan bir erkek olduğu için, genellikle bu kadınları etkileme konusunda fazla zorlanmazlar.

  Boğa Kadını – Oğlak Erkeği
  Kadını için herkese meydan okur oğlak burcu. İlişkinin sağlığı için çok az konuşur. Titiz, düzenli ve çok sabırlıdır. Uğraşmaya ve kazanmaya değecek bir erkektir oğlak erkeği. Boğa kadını oğlak erkeğinin tüm karamsar duygularını yenmesine yardım eder. Saygı görmek ister oğlak erkeği. Güvenliğinize çok önem verir. Sizi kırmamak için elinden geleni yapar ve ayrılık lafı onun ağzından çıkmayacaktır.
   


Sayfayı Paylaş