Bodrum Eğlence Merkezleri

Konusu 'Bodrum' forumundadır ve GamZe tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Bodrum Eğlence Merkezleri
  Bodrum Halikarnas Club: Bodrum gece hayatının simgesi haline gelen Club Halikarnas 5.500 kişilik kapasitesi ile Dünyanın en büyük açık hava diskolarından biri. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan club her geçen gün yenilenen şovları ve eğlenceleri ile, ününe haklı bir ün katıyor. Akşam saat 22:00 de lazer gösterisi ile başlayan eğlence canlı şovlar, gurup dans gösterileri ve çılgın partilerle sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Sezon boyunca çeşitli günlerde yerli, yabancı ünlü sanatçı ve dj’lerle sık sık süprizler yapan Halikarnas’da müzik ve eğlenceyi yaşamak apayrı bir haz. Eger kalabalık içine girmek sizi rahatsız ediyor, eglenceyi sadece izlemekten zevk alıyorsanız Club Halikarnas’ta masa rezerve edebiliyorsunuz. Masa rezerve ettirmek istemiyorsanız içeklerinizi kendiniz alıyorsunuz. Club Halikarnasın güvenliğini son derece profesyonel ve kalabalık ekipler tarafından sağlanıyor.turkeyarena.com Cuma ve Cumartesi geceleri çığlın köpük partisi, Pazartesi gecleri ücretsiz bira, Salı geceleri ücretsiz votka, çarşamba geceleri ücretsiz şarap partileri ve her Pazar gecesi bayanlara girişte %50 indirim. Ayrıca aldığınız giriş bileti ile birlikte ücretsiz herhangi 1 yerli içiki alabiliyorsunuz.
  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

  Club Catamaran
  Marine Club Catamaran; Bodrum'un heyecan verici eğlence gemisi..
  Dünyanın en büyük yüzen diskosu Marina Club Catamaran Ege’nin büyüleyici güzelliğinde unutulmaz bir gece geçirmeniz için sizleri bekliyor. Yıllardır Bodrum’un en gözde eğlence merkezlerinden biri olan Club Catamaran, gecede 5000 konuğu ağırlayacak kapasitesi, Dünya’ca ünlü Dj’leri eşliğinde eğlencenin sabahın ilk ışılarına kadar zirvede olduğu ve benzerini hiçbir yerde bulamayacağınız dans şovlarıyla progrmına her akşam saat 22:00 de başlıyor. Gece yarısı 01:00’e kadar tüm hızıyla limanda devam eden eğlence, daha sonra limandan uzaklaşırken geride bıraktığınız bodrum gece manzarası ile dahada heyecan verici bir hal alıyor. Zemini tamamen cam olan Catamaranda dans ederken altınızdan gelip gecen balıkları izlemek ayrı bir zevk.turkeyarena.com Firmamızdan temin edebileceğiniz Marina Club Catamaran biletleri ile birlikte 1 adet yerli içki ücretsiz.

  Adres: Marine Club Catamaran Barlar Sokağı, Bodrum
  Tel: 0252 313 3600
  [​IMG]

  X Bar Gümbet
  X Bar Gümbet ; Gümbet'in tam merkezinde bulunan X Bar Gümbet akşam 21.00'den sabah 05.00'e kadar açık.

  İyi bir DJ'i var. Pist ve barın üstü sürekli dans eden genç kız ve erkeklerle dolu. Müşterilerin büyük çoğunlu yabancı turistlerden oluşuyor. Burada bira 6, yerli içkiler 7.5 milyon, kokteyl ve yabancı içkiler ise 10 milyon lira.turkeyarena.net Gümbet'te genellikle yabancı turistlerin eğlendiğini ama son iki yıldır yerli turistlerin da artık ilgi göstermeye başladığını söylüyor.

  CLUB X BAR
  Gümbet/Bodrum 48400/Turkey
  Telefon : +90252 313 16 07
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş