BMW X6 M 2012 Model

Konusu 'Bmw' forumundadır ve oguzturk tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Büyüleyici.
  Yeni BMW X6 M'in dış tasarımı.
  Güçlü hatlar ve saf dinamikler BMW X6 M’de ayırd edici olan M özellikleridir. Coupé benzeri üst çizgi dinamik şekilde arkaya akarak geniş omuz bölgesiyle birleşir. Hava girişlerindeki aerodinamik açıdan optimize edilmiş hava kanalları ve tekerlek bombesi hava kanalları gibi klasik motorsporu özellikleri son derece sportif bir karakteri dışa vurmaktadır. M çift egzoz boruları üstün performansı ifade etmektedir.

  Pol pozisyona hazır.
  Yeni BMW X6 M'in iç tasarımı.
  Kapıyı açtığınız anda eşiklerdeki M logosu sizi bekleyen spor performansının ilk işaretini verir. İçine girer girmez, Merino derisi M koltuklar özel sürüş konforu ve olağanüstü vücut desteği sunarken, kokpit şık zarafeti ve atletik ergonomisiyle hayran bırakır. M direksiyonun kontrolünü alır almaz BMW X6 M’in bir Sportif Aktivite Coupé’sinden daha fazlası olduğunu anlarsınız. Bu, dinamikler, çeviklik ve heyecan duygusu açısından yeni kalite standartlarını belirleyen bir araç.

  Günlük duruma uygun spor otomobil.
  BMW X6 M’in ferahlığı.
  Atletizm ve çok yönlülük artık birbirini dışlamıyor – BMW X6 M sayesinde. Sürücü ve öndeki yolcu kusursuz baş ve bacak mesafesinin tadını çıkarabilir, ve bu yüksek performanslı Spor Aktivite Coupé’si arka bölümde koltukları ve hatta şanzıman tüneli sayesinde zemini bile bağımsız olan iki kişilik yere sahiptir. turkeyarena.net. Bagaj bölmesi 570 litre kapasiteye sahip, bu kapasite arka koltuklar katlandığında 1,450 litreye çıkabiliyor. Mükemmel bir sportif yolculuk için ideal ön koşullar: uzun mesafeler boyu süren bir keyif ve son düzlüğe kadar devam eden motivasyon duygusu.

  Olağanüstü enerji.
  BMW X6 M’de M TwinPower Turbo.
  Dünya lansmanı: yüksek verimli EU5 motoru çalıştırdığınız anda, 555 beygir gücüne sahip ilk M TwinPower Turbo’nun sadece kağıt üzerinde etkileyici olmadığı açıkça anlaşılır. Patentli çapraz duvarlı egzoz manifoldu ve iki adet Twin Scroll turboşarj, azami güç akışı ve egzoz gazı enerjisinin turboşarj rotorlarına optimum şekilde iletilmesini sağlarken, litre başına 126 beygir gücünü aşan güç çıkışı standartları belirliyor. Bunun sonucunda M TwinPower Turbo ünitesi dünyadaki başka herhangi bir turbo motordan daha hızlı turboşarj tepkisine sahip. 1,500 rpm’den 5,650 rpm’e çok geniş bir devir aralığında sabit kalan 680 Nm yüksek tork ile, bu şaşırtıcı derecede kuvvetli bir motor.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Performans
  [​IMG]Azami hız (km/sa): 250
  [​IMG]Hızlanma 0 - 100 km/sa (sn): 4.7
  [​IMG]
  Yakıt tüketimi
  [​IMG]Şehir içi (lt/100 km): 19.3
  [​IMG]Şehir dışı (lt/100 km): 10.8
  [​IMG]Ortalama (lt/100 km): 13.9 / 608
  [​IMG]Depo hacmi (lt): 85
  [​IMG]CO2 emisyonu (gr/km): 325
  Şanzıman
  [​IMG]Şanzıman: Otomatik
  [​IMG]
  Motor
  [​IMG]Güç (bg)/Güç devir (devir/dak):
  555 / 6000
  [​IMG]Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak): 680 / 1500-5650
  [​IMG]Silindir hacmi (cm3): 4395 (turkeyarena.net)
  [​IMG]
  Boyutlar ve Ağırlık
  [​IMG]Ağırlık (kg) DIN: 2305 / 2380
  [​IMG]Bagaj hacmi (m3): 570-1450
  [​IMG]Kapı sayısı/Koltuk sayısı: 5 / 4

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş