BMW M3 Coupe 2012 Model

Konusu 'Bmw' forumundadır ve oguzturk tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Dinamiğin güzelliği.
  BMW M3 Coupé'nin dış tasarımı.
  Bunun gibi güçlü ve dinamik bir araçla, tasarlamak asla başlı başına bir amaç değildir. Şekil, daima işlevsel değerlendirmelerle yönlendirilir. Etkileyici ön kısım, yüksek devirli motora yer sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kaslı arka taraf, daha geniş aks aralığı ve dört egzoz çıkışına olanak sağlar. Yan aynaların biçimi bile genel aerodinamiğe katkıda bulunmaktadır. Sadece bütün bu önlemlerin etkileşimi istenilen etkiyi yaratır: Pistlerden yollara gelen motorsporları performansı.

  Sürüş keyfi için tasarlandı.
  Yeni BMW M3 Coupé'nin iç tasarımı.
  Sürüş zevki sürücü koltuğunda başlar. Bu nedenle BMW M3 Coupé'nin kabini, M direksiyonunu tutan kişinin fikirleriyle birlikte tasarlandı. Tescilli ikili M yuvarlak göstergeler, M tasarım, iDrive Controller, hafıza fonksiyonlu ve ergonomik olarak iyileştirilmiş koltuklar, yenilikçi karbon yapılı deri döşeme: Bütün bu özellikler bir araya gelerek, sürücüye kendini iyi hissettirecek ve sürücünün kontrolü ele geçirmesi için ilham verecek ambiyansı yaratır.

  Rüzgârın gücü.
  Yeni BMW M3 Coupé'nin aerodinamiği.
  BMW M3 Coupé'nin iyileştirilmiş aerodinamiği, aşağı çekiş kuvvetinin aynı zamanda daha serinletici ve daha güçlü olmasını sağlar. Motor bölümü kapağı üzerindeki geniş hava girişlerinin yakınındaki sol açıklık, hava emme kanalına ilave hava temin eder. turkeyarena.net. Difüzörlü M arka tampon, otomobilin alt gövdesi boyunca kontrollü hava akışını sağlar. Ve hava girişleriyle entegre edilmiş M ön hava kanalı motoru soğutur. Sonuç mu? Daha fazla heyecan için daha fazla aşağı çekiş kuvveti.

  Her bir santimetreküp için yüksek devir.
  V8 yüksek devirli motor.
  Günlük kullanılabilirlikle motorsporları teknolojisinin birleşimi, V8 yüksek devir motoru, BMW M3 Coupé özelliğiyle doludur. Bu etkileyici sayıları elde etmek için tüm parçalar dikkatli bir şekilde optimize edilmiştir. Maksimum 8.400 devire çıkış, 420 bg ve 3.900 devirde 400 Nm tork. Yalnızca bu da değil, özel gaz kelebekleri normalde sadece motorsporlarında kullanılmaktadır, daha hızlı cevap alınmasına ve ek çalışma faydaları sağlar - binek arabalar için mükemmel bir mühendislik özelliği.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Performans
  [​IMG]Azami hız (km/sa): 250
  [​IMG]Hızlanma 0 - 100 km/sa (sn): 4,8
  [​IMG]
  Yakıt tüketimi
  [​IMG]Şehir içi (lt/100 km): 17.7
  [​IMG]Şehir dışı (lt/100 km): 9.3
  [​IMG]Ortalama (lt/100 km): 12.4 / 510
  [​IMG]Depo hacmi (lt): 63
  [​IMG]CO2 emisyonu (gr/km): 290
  Şanzıman
  [​IMG]Şanzıman: Manuel
  [​IMG]
  Motor
  [​IMG]Güç (bg)/Güç devir (devir/dak): 420 / 8300
  [​IMG]Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak): 400 / 3900
  [​IMG]Silindir hacmi (cm3): 3999 (turkeyarena.net)
  [​IMG]
  Boyutlar ve Ağırlık
  [​IMG]Ağırlık (kg) DIN: 1580 / 1655
  [​IMG]Bagaj hacmi (m3): 430
  [​IMG]Kapı sayısı/Koltuk sayısı: 2 / 4

  [​IMG]
   
 3. salihsat Well-Known Member

Sayfayı Paylaş