BMW M3 Cabrio 2012 Model

Konusu 'Bmw' forumundadır ve oguzturk tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  İyi tanımlanmış.
  BMW M3 Cabrio'nun dış tasarımı.
  Böyle bir otomobilde, etkili bir güç gösterisi her şeydir. BMW M3 Cabrio’nun ön tasarımı, gövdesinin altında yatan olağanüstü gücünü sır olmaktan çıkarıyor. M soğutma kanatları, krom kaplı çelik çift egzoz borusu gibi M tarzının klasikleri; dinamikliğin ve zarafetin altını çizmektedir. Sadece bu unsurların etkileşimi, istenilen etkiyi sağlamaya yeter: günlük sürüşle birleştirilmiş spor otomobil performansı.

  İyi his faktörü.
  BMW M3 Cabrio'nun iç tasarımı.
  Işık; çınar yapraklı akçaağaç, ayna dokulu antrasitli ince ahşap kaplama ve kırmızı mavi dikişlere sahip direksiyon üzerinden yansımaktadır. Opsiyonel ticari marka çift M dairesel kadranlar, M tasarımlı iDrive Controller, ergonomik olarak optimize edilmiş sabırlı bir şekilde sürücünün gelişini bekleyen bellek işlevli M koltuk. BMW M3 Cabrio'daki bütün bu özellikler, sürücünün kendini iyi hissetmesini sağlayacak ve ona, gökyüzünün altında kontrolü ele alması için ilham verecek bir havanın yaratılması için bir araya gelmektedir.

  Dinamikleri aerodinamiğe dönüştürmek.
  BMW M3 Cabrio'daki aerodinamikler.
  Akıllı aerodinamikleri sayesinde, BMW M3 Cabrio, sadece havanın içerisinden zahmetsizce süzülmekle kalmaz; aynı zamanda havayı en gerekli yerlere yönlendirir. Motor bölümü kapağının yanındaki hava girişi, havayı doğrudan V8 yüksek tahrikli motora yönlendirir. Ön panelin yan taraflarındaki havalandırma kontrolleri, motor ve şanzıman yağının soğutulmasına yardımcı olur. Ve hem aerodinamik kanat aynaları hem de arka dağıtıcılar, otomobilin heyecan verici dinamiklerine katkıda bulunur.

  Yerlerinize. Hazır. Başla.
  BMW M3 Cabrio'daki açılır kapanır tavan.
  Üstü açık sürüşün özgürlüğünü anında yaşayın. Açılır kapanır tavan sadece 22 saniyede tamamen gözden kaybolur ve sizi, güneşi teninizde hissetmenin özgürlüğü ile baş başa bırakır. Bulutlu hava bile sürüş keyfinize engel olamaz. Tavan açıldığı kadar çabuk bir şekilde kapanarak otomobilin atletik özelliğini bir kez daha vurgular. Neticede, BMW M3 Cabrio sadece harekete geçirilmeyi ister; hava nasıl olursa olsun.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Performans
  [​IMG]Azami hız (km/sa): 250
  [​IMG]Hızlanma 0 - 100 km/sa (sn): 5,3[​IMG]
  Yakıt tüketimi
  [​IMG]Şehir içi (lt/100 km): 18
  [​IMG]Şehir dışı (lt/100 km): 9.6
  [​IMG]Ortalama (lt/100 km): 12.7 / 494
  [​IMG]Depo hacmi (lt): 63
  [​IMG]CO2 emisyonu (gr/km): 297
  Şanzıman
  [​IMG]Şanzıman: Manuel
  [​IMG]
  Motor
  [​IMG]Güç (bg)/Güç devir (devir/dak): 420 / 8300
  [​IMG]Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak): 400 / 3900
  [​IMG]Silindir hacmi (cm3): 3999 (turkeyarena.net)
  [​IMG]
  Boyutlar ve Ağırlık
  [​IMG]Ağırlık (kg) DIN: 1810 / 1885
  [​IMG]Bagaj hacmi (m3): 210-350
  [​IMG]Kapı sayısı/Koltuk sayısı: 2 / 4

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş