BlackBerry Curve 8520 Kampanyası

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  En Müzikli ve En Hesalı BlackBerry Curve 8520 Avea'da!
  Uygun fiyatı, ince ve şık dizaynı, gelişmiş multimedya özellikleri ve medya paylaşım kolaylığı ile öne çıkan BlackBerry Curve 8520'ye en avantajlı tekliflerle sahip olabilirsiniz.

  BlackBerry Curve 8520, sahip olduğu en yeni teknolojik özellikleriyle hem bireysel hem de iş amaçlı kullanıcılara işlerini rahatlıkla yürütebilme imkanı veriyor. BlackBerry Curve 8520 telefon, e-posta, mesajlaşma, ajanda, internet tarayıcı özelliklerine ek olarak zenginleştirilmiş multi-medya uygulamaları, dünya çapında bağlantı desteği, yeni nesil 512 MHz işlemci, yüksek çözünürlükte net görüntü ve Wi-Fi ile kullanıcıyı en son teknolojiyle buluşturuyor.

  Diğer cihazlardan farklı olarak ilk defa sadece medya için ayrılmış tuşlara sahip olan Blackberry Curve 8520, müzik ve videolarına tek tuşla ulaşma imkanı tanıyor. MicroSD/SDHC kart desteği ile hafızası 32 GB'a kadar çıkan BlackBerry Curve 8520, kullanıcıya geniş bir bellek sunuyor. BlackBerry Curve 8520'nin geliştirilmiş klavye ve tuş takımı da yazmayı ve navigasyonu daha kolay hale getiriyor.

  BlackBerry ile nerede olursanız olun e-posta alıp gönderebilir, güncel ajandanıza ulaşabilir, işlerinizi hareket halindeyken bile 7 gün 24 saat yürütebilirsiniz.

  BlackBerry ile;
  - E-postalarınızı anında görür ve cevaplayabilirsiniz.
  - Kurumsal uygulamalarınıza, intranetinize ve verilerinize güvenle erişebilirsiniz.
  - İstediğiniz an internete bağlanabilirsiniz.
  - Word, Excel, Powerpoint gibi dosyaları açabilirsiniz.
  - Bir cep telefonundan beklediğiniz tüm özellikleri bulabilirsiniz.
  - Şirketinizde kullanılan tüm platformlar ile uyumludur. (Oracle, SAP, PeopleSoft, Siebel, vb)

  Kampanya Detayları
  • 24 ay taahhütle 49 TL'ye sunulan ve BlackBerry Curve 8520 cihazının hediye edildiği teklif, şirketimiz ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş olan,fatura borcu nedeniyle hattı çift yönlü aramalara kapanmamış aktif statüdeki kamu ve kurumsal tarifelerdeki abonelerimiz için geçerlidir.
  • Sınırsız BlackBerry BIS servisine 24 ay taahhüt veren abonelere BlackBerry Curve 8520 cihazının 299 TL olarak sunulduğu teklif şirketimiz ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş olan,fatura borcu nedeniyle hattı çift yönlü aramalara kapanmamış aktif statüdeki bireysel, kamu ve kurumsal abonelerimiz için geçerlidir.
  • Kampanyaya katılan abonelere Müzikİndir servisi ilk ay ücretsiz sunulacaktır. İlk aydan sonra aboneler servisin aylık ücreti ile ücretlendirilmeye başlanacaktır.
  • Sınırsız BIS servisi aylık ücreti 32,68 TL'dir (KDV ve ÖİV dahil)
  • BlackBerry Internet Servisi Blackberry.net APN'i üzerinden gerçekleştirilen elektronik posta gönderilmesi/alınması hizmetini ve internet erişim hizmetini kapsamaktadır.BlackBerry.net APN'i dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Ürün Özellikleri
  • EDGE, Wi-Fi özelliği
  • 2 MP Kamera
  • Video kayıt
  • 256 MB flash memory
  • 32 GB'a kadar artırılabilen microSD girişi
  • Bluetooth
  • QWERTY Klavye
  • Entegre hoparlör ve mikrofon
  • Müzik (kulaklık hediyesi ile)
  Ücretlendirme
  *Sınırsız BlackBerry Internet Servisinden 24 ay süresince faydalanacaklarını taahhüt eden abonelere, BlackBerry Curve 8520 cihazı 299 TL olarak sunulacaktır.

  Sınırsız BlackBerry Internet Servisi aylık ücreti 32,68 TL'dir.

  BlackBerry Internet Servisi ve Blackberry Curve 8520 cihazından oluşan pakete 24 ay taahhüt veren abonelere paket fiyatı aylık 49 TL (KDV ve ÖİV Dahil) olarak sunulacaktır.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
   

Sayfayı Paylaş