Biz ne yapacağız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

 1. abdulkadir Well-Known Member


  BİZ NE YAPACAĞIZ?


  Yaşanan olumsuzluklara karşı herkesin yapabileceği bir şey vardır. Benim elimden bir şey gelmez demek mazeret değil, mutlaka herkesin elinden gelecek bir şey vardır.
  İlk yapmamız gereken şey okumak, daha çok okumak ve öğrenip bilgi sahibi olmak. Bilgisiz insanın, hiçbir hükmü yoktur. Okuyacağız, öğreneceğiz, edindiğimiz bilgileri insanlara anlatacağız, önce kendimiz aydınlanacağız, sonra çevremizi aydınlatacağız.
  Bundan başka yapacağımız çok önemli bir iş daha var. Her fırsatta Siyonist Yahudi'yi protesto edeceğiz.
  Dünyanın başına bela olan Siyonist Yahudi'nin iki önemli müesseseyi kontrolleri altına aldıklarını görüyoruz:
  1–Dünya ekonomisi
  2–Dünya medyası
  Siyonist Yahudi'nin elinde olan ekonomik araçları, yani Siyonist Yahudi'nin ürettiği ürünleri kullanmayacağız. Zorunluluk olmadığı surece, Siyonist Yahudi'nin elinde bulunan fabrikaların ürettiği ürünleri biz kullanmayacağımız gibi çevremizdeki insanları da uyararak onların da kullanmamasını sağlayacağız. Zorunluluk hâlleri dışında dedik, çünkü Peygamber Efendimiz Sallallahu Aleyhi ve Sellem zorunlu hallerde, hayat meselelerinde verdiği ruhsatlar vardı. Bu noktada zorunlu hallerin dışında, onların mallarını kesinlikle kullanmayacağız.
  Kesindir ki; dünya genelindeki medyanın yüzde sekseninin kontrolü Siyonist Yahudi'nin elindedir. Bunun bilincinde olarak bu medyanın verdiği haberleri dikkate almayacağız. Özellikle medyanın gazetelerini kendimiz almayacağımız gibi, çevremizdeki insanları da bu gazete ve yayınları almamaları için ikaz edip uyaracağız.
  Dünyanın başına bela olan Siyonist İsrail devleti ortadan kalkmadıkça, dünya rahat yüzü görmeyecektir. Şunu unutmayalım ki; iki askerinin kaçırılmasını bahane ederek bir ülkeyi işgal edip kana bulayan, bu alçaklar, ideallerine ulaşmak için gerektiğinde dünyayı ateşe vermekten çekinmezler. Onlar için dünyada Yahudi olmayan insanların hayatlarının hiçbir önemi yoktur.
  Gelecek ay buluşmak üzere her birinizi en kalbî duygu ve muhabbetlerimle selâmlıyorum.
  Rabbimiz'in mağfireti, bereketi, rahmeti üzerinize olsun...
  Selâm ve dualarımızla
   


Sayfayı Paylaş