Birden Fazla Kadın Nasıl İdare Edilir

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 5 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  İki Kadın Aynı Anda Nasıl İdare Edilir
  Tavsiye Edilmemek Üzere Mecbur Kalındığında Aynı gecede iki kadın nasıl idare edilir, 3 kadın birden nasıl idare edilir, Birden fazla hatun nasıl idare edilir gibi durumlarda yapılması gereken püf noktalar;

  Birinci kuralınız, zamana dikkat etmek olmalı. “Aynı zaman dilimi içinde birinden diğerine mekik dokurum” diye düşünürseniz yanarsınız. Hiçbir kadın bir saatliğine ortadan kaybolan bir adamın tuvalette olduğuna inanmaz. “İki aydır sulu yemek yemiyorum, demir kazık gibi olmuş” deseniz yemezler. Üstelik bunun için iki sevgilinizin de yakın yerlerde olması gerekir ki bu çok daha tehlikeli bir durumdur. Bu yüzden birinden ayrılacağınız zamanın üstüne en az iki saat koyarak diğerine söz verin.

  Bir yerden ayrıldığınız zaman ikinci sevgiliyle buluşacaksanız; buluşmaya giderken mutlaka üstünüzü değiştirin. Hem kendinizi yenilenmiş hissedersiniz hem de öncekinden bulaşması muhtemel kadın kokusunu ve suç unsurlarını yok etmiş olursunuz. Fakat ikisini asla yakın muhitlere çağırmayın. Planınızı önceden yapın ve ona riayet edin. Biriyle beraberken diğerini asla düşünmeyin. Sanki öyle biri yokmuş gibi davranın. Meydan, açık alan gibi göz önünde yerlerde gözükmemeye dikkat edin. Çok fazla alkol de almayın. Fakat ikisine de fazla fazla içirmeye çalışın ki ne olduklarını anlayamasınlar.

  Kendinize olan özgüveniniz sağlam ise ve bu işe girişiyorsanız kesinlikle çift cep telefonu kullanın. Birine vermiş olduğunuz numara kesinlikle diğerinde olmasın. Bundan haberdar olmamasıda çok önemlidir. Hangisinin yanındaysanız diğerinde olan numaranızı kapalı tutun. Tabii önceden her iki kadını da gece evinizde kalmamaya alıştırmış olmalısınız. Evde gollü bir maç sonucu kaybeden tarafı evine göndermelisiniz. Yoksa diğer maç başlamaz ve hükmen yenik sayılırsınız.

  Kadınlar kendilerini size anımsatacak birer ufak anı bırakmayı çok severler. Sevişme sonrası ilk sevgiliyi yollayıp diğerini beklerken etrafı iyice araştırın. Küpe veya toka gibi ıvır zıvırı anında yok edin. İkinci sevgili gelmeden önce evin her yerine güzel kokulu oda spreyiyle ya da ucuz bir sprey deodorantla taarruz edin ki herhangi bir aroma kalmasın. Evinize çağırmak yerine genellikle onların evine gidin. Yoksa sürpriz yapmak için erken gelen iki numara sayesinde, iki güzel ve okkalı tokat yiyerek geceyi noktalayabilirsiniz. Emin olun ki aldatılan sevgilinin tokatı insana çok kötü koyar. Bu tokatı yememek için verilen tavsiyelere kesinlikle uyun.
  (boxer)
   


Sayfayı Paylaş